Duvar Renkleri

Yeni Moda Gri Duvar Boyası Renkleri 2023

Yeni Moda Gri Duvar Boyası Renkleri 2023 Son moda iç cephe boya renkleri boyarenkleri.net sayfalarına konuk oluyor. “Ev iç boya renkleri iyi mi olmalı?” yada “evin duvarları ne renk olmalı?” şeklinde soruların yanıtını arayan giren okurlarımız için fikirler vermeye devam ediyoruz. Bu bağlamda son olarak en fazlaca tutulan duvar boya renkleri ve en fazlaca boyanan duvar renkleri ile ilgili bir yazı yayımlamış, çeşitli uygulama örneklerini beğenilerinize sunmuştuk. 2023 trend duvar boya renkleri incelememizde ise bilhassa evi aydınlık gösteren boya rengi mevzusuna değinmiştik. Bunun yanında boya markaları ve üreticilerinin en yeni kataloglarını da bilgilerinize sunduk. Sözgelişi Filli Boya duvar boya renkleri 2023 ve Dyo iç cephe boya renkleri 2023 ile Marshall boya renk kataloğu sayfalarımıza konuk oldular.

Gri Duvar Boyası Renkleri 2023

Bu sayfamızda ise fazlaca beğenilen fakat son aşama davranışlarında ölçülü yaklaşılan gri duvar renklerini masaya yatırıyoruz. Alışılagelmiş renklerin dışına çıkmak isteyen, sıradışı fakat absürt olmayan duvar renkleri tecrübe etmek isteyen okurlarımız için çeşitli markların en yeni gri renklerini inceliyoruz. Kısacası “Gri renk duvarda iyi mi durur?” sorusunun yanıtını markaların en yeni gri duvar renklerinde arıyoruz. Dolayısı ile şu sıralar duvar renklerinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız ve evinize yakışacak en iyi griyi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Zira bu sayfamızda Gri duvar renklerinin en güzel tonlarını markaları ve adları bir arada bulacaksınız. Hatta evini griye boyayanlar yorumlarımızda deneyimlerini paylaşacak ve sizlere düşünce verecek. Bu yüzden doğru yerdesiniz.

Açık Gri Duvar Boyası Renkleri

Soğuk, koyu ve etkisiz bir renk oluşundan kaynaklı olarak griye yukarıda da bahsettiğimiz şeklinde insanoğlu yakın zamana kadar fazlaca iyi bakmıyorlardı. Sadece yeni teknolojiler yardımıyla grinin yeni tonlarını üretti boya markaları. Şu sıralar Grinin 50 tonu değil bin bir türlü tonuna rastlıyoruz. Sözgelişi Polisan markasına bakalım. Markanın en güzel grileri içinde Karizmatik Gri başta geliyor ki Karizmatik gri hangi marka? şu sıralar Google’da Viral durumda. Fakat Markanın Kadife Grey, Kül Grisi ve Royal Gri tonları da görülmeye kıymet özellikte.

En Güzel Gri Duvar Boyası Tonları

Gene griye davranışlarında ölçülü yaklaşan ve açık tonlar isteyenler için Açık gri duvar boyası Dyo modellerine göz atmakta yarar var. Zira DYO yeni kartelasında başta Beliz olmak suretiyle, Deniz Atı, Buz Gümüşü ve Yeni Çağıl şeklinde Gri tonları adına görülmesi renkler var. DYO Koyu gri renk kategorisinde ise Demirdağı, Toz Duman ve bilhassa Gölgem tonları dikkat çekiyor. Marshall gri tonları ise açıkçası fazlaca yürekli renklere haiz. Markanın başta Bohem Gri tonu olmak suretiyle, Gri Kayrak ve Sofistike Gri şeklinde açık gri tonları tek kelime ile görkemli.

Filli Boya Gri Renkleri 2023

Gri mevzusunda görülmesi ihtiyaç duyulan bir öteki bir katalog ise Fawori Boya’dan geliyor. Zira markanın yeni renk kataloğunda Kül Gri başta olmak suretiyle Clay, Forest ve April adları altında bir fazlaca gri tonu sunulmuş. Bilhassa Clay (Kil) serisinde koyu tonlar görülmeye kıymet özellikte. Başlıktan da anlayacağınız suretiyle aslen Filli Boya’ya ayrı bir ayraç açmak gerekiyor. Şundan dolayı Filli Boya yeni kataloğunda hakikaten Grinin 50 tonu karşımıza çıkıyor. Zira marka bir kaç değişik renk kataloğunu müşterilerinin beğenilerine sunmuş ve bu kartelalarda fazlaca değişik gri tonlarını görüyoruz. Sözgelişi Filli Boya iç cephe ortak renk kartelasında gri renkleri Andezit başlığı altında toplanmış. Açıktan koyuya tamı tamına 12 değişik gri renk tonu sunulmuş yalnız bu kartelada.

En İyi Gri Duvar Rengi Tonları

Şimdi gelelim en güzel gri duvar renklerine. Bu mevzuda şu sıralar vizon gri duvar boyası tonları trend durumdalar.  Marka marka gri tonlarını listeleyecek olursak, örnek olarak Dyo’nun Toz Duman, Polisan’ın Sabah Sisi ve Masum Gri şeklinde renklerini sıralama başı yapabiliriz. Güzel soft renkler arasına yerleştirebiliriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu