İç Cephe Renkleri

Fawori İç Cephe Renk Kartelası 2023

2023 Fawori Ev Duvarı Renk Kataloğu

Fawori İç Cephe Renk Kartelası 2023 içinde Yeni Trendler ve kokusuz ayrıca sağlıklı boya çeşitlerini inceleyeceğiz. Favori boya ile Evinizi boyamak, çok yönlü ve uygun maliyetli bir yoludur. Uygulama için doğru renk, boyut ve yönü seçerken Fawori boyanın kullanımı ve temizlenmesi kolaydır.

Eviniz için boya renk seçimi kişisel tercihleriniz, odanızın dekoru ve hatta mevsim gibi birçok faktöre bağlı olarak değişeceğinden bu sorunun tek bir cevabı yok. Bununla birlikte, evinizdeki farklı alanlar için hangi renklerin en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olabilecek bazı genel ipuçları arasında, ahşap veya taş gibi doğal malzemelerle iyi çalışacak renkleri seçmek, duvarları veya tavanları boyarken daha parlak tonları seçmek (böylece daha parlak) sayılabilir. (bu yüzeylere karşı) ve yetişkin temalı tonlardan kaçınarak daha çocuk dostu tonlar tercih edin.

Fawori boya nedir?

Fawori boya, dış ve iç uygulamalarda kullanılan su geçirmez, su itici ve yağa dayanıklı bir boyadır. Fawori boya, fırça, rulo veya püskürtücü ile uygulanabilen bitmemiş bir boyadır. Fawori boya ahşap, duvar, sıva ve metal üzerinde kullanım için idealdir. Fawori boya çeşitli renklerde mevcuttur ve çok çeşitli yüzeylerde kullanılabilir.

Doğru ev duvar rengi nasıl seçilir

Doğru ev duvar rengini seçerken, dış duvarların rengini, mevcut döşemeyi ve odadaki diğer dekoru dikkate almak önemlidir. Odadaki ışık seviyesini ve hava koşullarını da dikkate almak önemlidir.

Fawori boya ile süslemenin püf noktaları

Doğru tipte Fawori boyasını seçerek başlayın. Üç tip Fawori boya vardır: İç, Dış ve Astar.

Doğru boyuttaki silindiri seçin. Daha küçük alanlar için daha küçük bir rulo ve daha büyük alanlar için daha büyük bir rulo kullanmak en iyisidir.

Duvara astar ile aynı yönde Fawori boya uygulayın.

Başka süslemeler eklemeden önce Fawori boyasının tamamen kurumasını bekleyin.

Fawori boyayı temizlemek için ipuçları:

  • a. Fawori boyası soyulmaya başlarsa, künt bir cisimle kazıyarak çıkarın.
  • b. Fawori boya kirliyse su ve biraz sabun temizleyecektir.
  • c. Özellikle kirli alanlar için yumuşak bir sabun kullanın ve kuru bir bezle parlatın.

Fawori İç Cephe Renk Kartelası Kataloğu İç mekânlarda kullanılan boyanın kalitesi iyi eğer olmazsa boyamanın da bir anlamı kalmaz elbet. Kaliteli bir boya için ise firmanın geçmişine bakılması gerekiyor.

Fawori boya rüzgar rengi

fawori boya bayileri

Betek Boya ve Kimya Endüstri A.Ş. ve iştiraklerine ilişik hisseleri Japonya merkezli dünyanın 4. büyük boya üreticisi Nippon Paint Holdings Co., Ltd satın aldı.

Tavsiye: Boyamadan önce duvarlar nasıl hazırlanır

Geçmişi müşterileri tarafınca da malum favori bu yılda favori olacak renk seçenekleri ile müşterilerinin huzurunda. Faworinin renkleri içinde neler varmış gelin hep beraber renk kartelasına bir bakalım.

Fawori boya hangi ülkenin

fawori boya iç cephe fiyatları
fawori boya iç cephe tutarları

Japonya üretimm merkezli Başlıca renkler, bal sarısı, pudra, füme, su damlası, mum çiçeği, fildişi, şampanya, güneş, fıstık, ay ışığı, yakut, somon, buz beyazı, iğde, şeker pembesi, gül pembe, leylak, badem, verda, müge, nil yeşili, alev ve kırmızı renklerde devam eden bir renk yelpazesi bulunmaktadır.

Fawori iyi mi boya yorumları

fawori boya athena rengi

Favori boya son zamanlar oldukça tercih sebebi olan sıhhatli boya çeşitleri arasındadır. İç mekânlara iç açıcı bir boya isteyenler faworinin renk katelasını incelemeden karar vermelerini önermiyoruz.

Ayrıca bakınız: Renk ve boya ile elde edilen optik efektler

Sizler için renk kartelasını aşağıda fotoğraf galerinde bir araya getirdik. Size ve ev dekorasyonunuza uygun rengi belirlemede fotoğraf galerimiz sizlere düşünce verecektir.

Fawori boya güncel fiyat listesi 2022

fawori boya fiyat sıralaması

Güncel fiyatlara buradan Fawori İç Cephe Boyası Tutarları ve Renkleri karşılaştırıp en ucuz şekilde temin edebilirsiniz. Muhtemelen duvar renklerinizden sıkıldınız yada boyası iyice eskiyen, yıpranan evinizi boyattırmaya karar verdiniz. Şu sıralar “evimi ne renge boyamalıyım” diye kara kara düşünüp İnternet’te bir gezinti hayata geçirmeye karar verdiniz ve kendinizi burada buldunuz.

2023 Fawori boya iç cephe

fawori boya tutarları

Selülozik Kartela, Bileşik Kartelası ve İç Cephe Kartelası Son moda iç Cephe Boya renkleri ve En fazlaca kullanılan boya renkleri benzer biçimde mevzularımızda duvar rengi tavsiye ve önerilerinde bulunduk. Boya markalarının yeni sürem duvar boya renkleri de sayfalarımızda yer aldı. Bu sayfamıza ise başlıktan da anlayacağınız suretiyle ülkemizin önder boya markalarından önde gelen Fawori Boya iç cephe renk kataloğunu inceliyoruz.

fawori boya şampanya rengi
fawori mi filli boya mi

Fawori Duvar Renkleri Modelleri

fawori boya nerede satılır
fawori boya kataloğu
fawori boya silikonlu
fawori boya çeşitleri

Geçtiğimiz son 10 yıla kum ve taş dokulu duvar renkleri damgasını vurmuştu hatırlarsanız. Başta Kum Beji olmak suretiyle Sahil, Lüle Taşı yada çakıl taşı benzer biçimde duvar renkleri fazlaca tutulmuş, yeni binalarda, yada tekrardan dekore edilen evlerde bahsi geçen bu renkler, ofislerde, dükkanlarda, evlerde, kısacası akla gelebilecek derhal her derhal her mekanda kullanılmıştı. Sadece bu renklerin bu kadar fazla ve uzun süre kullanılması vakit içinde insanların sıkılmasına yol açtı.

2023 Fawori boya kartelası

fawori boya rüzgar rengi

Şimdilerde insanoğlu 10 yıl ilkin kum bejine yada çakıl taşı rengine boyattıkları evleri için yeni ve daha çağdaş duvar renkleri aramaktalar. Haklılar da zira girdiğimiz her mekanda karşılaştığımız bu renkler artık iyice can sıkar hale geldi. Üstelik artık boya markalarının yepyeni ve tabiri caizse süper duvar renkleri var. Mesela Fawori Boya yeni renk kartelasında inanılmaz renklere rastladık. Hadi gelin şimdi bu yeni renk kartelasına hep beraber göz atalım.

fawori boya kartela
fawori boya kartela
fawori boya kalitesi

Fawori boya yeni yeşil renkleri

fawori boya tutarları 20 kilo

Fawori Boya yeni yıla girerken güncellediği renk kataloğunda yüzlerce değişik renk tonunun potansiyel müşterilerinin beğenisine sundu. Yüzlerce derken abartmadığımıza güvenli olabilirsiniz, zira birazdan bu kataloğu informasyon ve beğenilerinize sunacağız. Marka maviden sarıya, yeşilde kırmızıya, beyazdan siyaha bir fazlaca ana rengin hiçbir yerde göremeyeceğiniz değişik tonlarını yeni kartelasında bir araya getirmiş.

Yeni Fawori boya kodları

fawori boya nerede üretiliyor

Faworinin tüm boya kodlarına aşağıdaki resimden ulaşabilirsiniz. Lila, pembe yada turuncu tonları kullanmayı düşünen, yatak odalarında, genç odalarında bu renkleri tercih edenler için Nectar, Mazpiran ve Lilac tonları var sözgelişi. Bu tonların onlarca alt türevi de sunulmuş bu katalogda. Oldukça zor fakat bu tonları beğenmezseniz, fakat bu renklere yakın daha soft tonlar istiyorsanız Pink, Powder, Romantic ve Salsa benzer biçimde fazlaca güzel daha bir fazlaca aklınızı karıştıracak renk seçenekleri de mevcut Fawori Boya kataloğunda.

Fawori Boya 2023 İç Cephe Renkleri

fawori boya hazırlanışı
fawori boya filli boyanın mı

En Çok tercih edilen Fawori Renkler

Bu markanın bu yeni renk kartelasını bu sayfada anlatmakla bitiremeyiz, kelimeler yetersiz kalır. Dolayısı ile sözü daha çok uzatmayalım ve sizleri fotoğraf galerimiz içinde yer edinen Fawori Boya renk kataloğunu sunalım. Yukarıda bahsettiğimiz benzer biçimde taş ve kum renklerinden sıkılanlar, bu kataloğu incelerken bile asla sıkılmayacaklardır, zira ev boyattırmadan derhal ilkin sonradan pişman olmamak adına ne olursa olsun görülmesi ihtiyaç duyulan müthiş renkler var.

fawori boya iyi mi
fawori boya kullananlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu