Boya Hakkında Herşey

Yeni Trend 2023 Polisan Renk Kataloğu

Yeni Trend 2023 Polisan Renk Kataloğu Polisan yeni trend boya yorumları ve tüm iç cephe renk çeşitlerini bu yazıdan görebilirsiniz. Her senenin kendine göre renk tonu vardır, bunlar modanın kalbi tarafınca belirlenen giysilerimizden eşyalarımıza, makyaj malzemelerimizden saç rengi tonlarımıza kadar her şeye tesir eder.

Polisan Duvar Boyası Renkleri

Polisan Renk Kataloğu ve İç Cephe Boya RenkPolisan Renk Kataloğu ve İç Cephe Boya Renk
Polisan Renk Kataloğu ve İç Cephe Boya Renk

Bir fazlaca şirket kendine gore o senenin trend renklerini belirler. Sadece pantone renkleri genel olarak her yıl kabul gören renk tonlarıdır. Ev dekorasyonlarında kullanılan iş ve dış boya üretimi icra eden boya markaları da bu renk tonlarını dikkate alarak kendi tonlarını ortaya çıkarırlar. Polisan hangi renk güzel Son zamanların en sevilen boya markalarından önde gelen polisan da kendi renk tonlarını bu senenin trend renkleri arasından belirlemiş durumda. Polisan renk kartelası iç cephe Kış gelmeden evini boyamak isteyenler polisan renk skalası yada yaza hazırlık hayata geçirmeye başlayanlar için polisan renk kataloğu ve uygulama örneklerini bir araya getirdik.

Polisan Renk Kataloğu

Polisan Renk Açık Mavi Renk Şeması
Polisan Renk Açık Mavi Renk Şeması

Boya kataloğundaki renklerin tam olarak katalogda görünmüş olduğu benzer biçimde olamayacağını sizin odanızın genişliğine, iyi mi güneş aldığına ve ne kadar güneş aldığına gore değişeceğine dikkat çekmek gerekir. Eğer herhangi bir odanızın rengini değişiklik yapmak isetrseniz polisan renk seçimi düşündüğünüz renk tonunu odanın ufak bir yerinde denemeli, gün içinde bu rengin iyi mi göründüğünü denetim etmeli ve ondan sonrasında karar vermelisiniz.

İlginizi çekebilir: Polisan Dış Cephe Renkleri

Polisan Trend Renkler

Polisan Renk Açık Açık Lila Renkler
Polisan Renk Açık Açık Lila Renkler

Polisan renk kataloğu bu senenin en trend ve en pastel renklerinin fazlaca çeşitli tonlarına yer veriyor. Parlak ve canlı renkler bu yıl geçtiğimiz yıl olduğu benzer biçimde daha geri planda kalıyor. Mor benzer biçimde lila rengi benzer biçimde renk tonları bu yıl o denli popüler değil. Toprak tonlarının yeşil benzer biçimde organik polisan yeni çağıl rengi ve soft renklerle tekrardan konuşulduğu bu günlerde gri renk tonları bile iç cephe boyası olarak kullanılmaya başlandı.Tezken satış mağazaları üstünden güncel Polisan fiyat sıralamasıne bakabilirsiniz.

Polisan İç Cephe Renk Koleksiyonu

POLİSAN ELEGANS EXTRA ANTİBAKTERİYEL İç Cephe
POLİSAN ELEGANS EXTRA ANTİBAKTERİYEL İç Cephe

Gri rengi, son zamanlara kadar duvarlardan geçtik oda dekorasyonlarında mobilyalarında bile kullanılmazdı. Sadece değişen trendler bir fazlaca şeyi etkiledi. Bu şekilde olunca polisan renk kataloğu içinde de görebileceğiniz benzer biçimde daha öncesinde fazlaca kullanılmayan polisan yeni bulut rengi renk tonları kullanılmaya başlandı.

Polisan Renk Kataloğu
Polisan Renk Kataloğu

Polisan Renk Kataloğu Galerimizde sizler için bu senenin polisan renk kataloglarını bir ara getiridik. Bu kataloglar içinde hem iç cephe boyası renk tonlarını hem de dış cephe boyası renk tonlarını görebilirsiniz.

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız.

İşte duvarlar bu denli büyük önem taşırken, duvar boyası renkleri seçiminde de. Polisan renk kartelası seçenekleri

Polisan, Türkiye’de iç cephe renkleri sektöründe en çok tercih edilen boya markalarından biridir. Polisan iç cephe boya renklerinden en çok tercih edilen boya renkleri polisan krem rengi, kumsal beji rengi ve gizemli bej rengidir. Polisan iç cephe renkleri ile ilgili pek çok örneğe ve dekorasyon fikirlerine yer veriyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu