Boya Hakkında Herşey

3D Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı dekorasyonu son yılların en gözde dekorasyon uygulamaları içinde içeriyor. Buna bağlı olarak duvar kağıdı teknolojileri de değişik duvar kağıdı desenleri de her geçen gün yaşamımıza giriyor. Şimdilerde 5d duvar kağıdı yada 7D duvar kağıtları şeklinde kavramlar duyuyoruz. Fakat bildiğiniz suretiyle son bir kaç yıla 3 boyutlu duvar kağıtlarının damgasını vuruyor. Üstelik son aşama değişik motiflerle, desenlerle karşımıza çıkıyorlar. Bu bağlamda daha ilkin göz attığımız 3 boyutlu yatak odası duvar kağıtları ve Tv Arkası 3 Boyutlu Duvar Kağıtları yada  modellerine daha yeni tasarımlar ekleniyor. İşte burada 3D duvar kağıtlarına yeni eklenen yada son çıkan tasarımlardan kabul edilen kabartmalı modelleri ele alıyoruz.

3D Duvar Kağıdı Modelleri ve Tutarları

Yukarıda da belirttiğimiz suretiyle duvar kağıtları son yılların dekorasyon adına vazgeçilmezleri içinde içeriyor. Evini yenileyenler yada yeni meydana getirilen evlerin genel dekorasyon teması bu tip duvar kağıtları üstüne kuruluyor. Romantik boya renkleri ile Duvar kağıtlarının bu kadar popüler hale gelmesi ise bu ürünlerin inanılmaz bir gelişim göstermesine sebep oluyor. Örnek olarak 3 boyutlu duvar kağıtları şeklinde. Sadece 3D duvar kağıtları da kendi içinde baş döndürücü bir halde gelişmeye devam ediyor.

3 Boyutlu Kabartmalı Duvar Kağıdı Desenleri

Bu gün insanlarımız 3 boyutlu duvar kağıdı diyince bizlere dayatılan görünüm desenli duvar kağıtlarını falan düşünüyor. Sadece hakikaten 3D duvar kağıtlarının o gördüğünüz görünüm desenleri ile alakası yok. Bu yeni çıkan 3D duvar kağıtları tamamen hususi tasarımlara haiz ve deyim yerinde ise ev dekorasyonunuza hakikaten değişik bir boyut ekliyor. Görünümü ile dokusu ile tamamen bambaşka bir yapıya sahipler.

Aliexpress 3D Kabartma Duvar Kağıtları

Bilhassa Çin piyasasının Aliexpress şeklinde e-ticaret siteleri ile yurdumuza girmesi ile karşılaştığımız bu modeller oldukca değişik. Üstelik binlerce markanın on binlerce değişik tasarıma haiz ürünü vitrine çıkardığı bu alışveriş sitesinde derhal her zevke hitab eden ürünler. Bir tek her zevke demek yetersiz, zira eviniz her odası için bu sitede binlerce değişik 3D duvar kağıdı modeli satışa sunuluyor. Üstelik son aşama uygun fiyatlarla. Fakat fiyatlara geçmeden derhal ilkin modellere birazcık daha göz atmakta yarar var dostlar.

Salon 3D Duvar Kağıdı Modelleri

Türk halkı olarak salonlarımızda lüks tarzları tercih ederiz. Sonuçta salon konuklarımızı ağırladığımız, dolayısı ile dekorasyon zevkimizin dış dünyaya yansıtıldığı bir alandır. Altın varaklar, zarif danteller, kapitoneler, ipekler böcekler 🙂 Duvar kağıtlarında da aynı detayların olmasını isteriz ve genel olarak bu tip salonlarda perde, mobilya ve halılara uygun damask desenli duvar kağıtları kullanırız. Üç boyutlu duvar kağıtlarını aklımıza bile getirmeyiz çağıl tasarıma haiz oldukları için. Sadece bu yeni 3D modelleri bizim salonlarımız içinde son aşama hususi tasarımlar sunmuşlar. Örnek olarak üst resimde gördüğünüz şeklinde altın detaylı, lüks duvar kağıtlarını kataloglarına eklemişler.

3 Boyutlu Çağdaş Salon Duvar Kağıtları

Doğal olarak bir tek bizleri düşünmemişler. Dolaysıyla salon dekorasyonlarında çağıl ögeler görmek isteyenler için değişik duvar kağıtlarını da tasarlamışlar. Mesela tarih dokulu heykellerle süslenmiş duvar kağıtlarını sunmuşlar ki boyarenkleri.net olarak bu Avrupa da zamanı bir duvarı anımsatan bu duvar kağıtlarına hasta olduğumuzu söyleyebiliriz. Bunun yanında çiçek yapraklarını, ağaçları, kuşları, atları ve hatta mitolojik hayvanları üç boyutlu hale getirmişler ki fanatik olmamak elde değil.

üç boyutlu Kabartma Görünümlü Duvar Kağıdı Modelleri

Burada gördükleriniz binlerce kabarta üç boyutlu duvar kağıtlarından bir tek bir kaçı. Elbet bu tür duvar kağıtlarını boyarenkleri.net’in bu sayfasına sığdırmamız mümkün değil. Fakat derhal alt tarafta hazırlamış olduğumuz foto galerimiz içinde ilginiz çekebilecek en güzel modelleri bir araya getirdik. Bu galeri içinde bir tek salonlarınıza değil, yatak odalarınıza, koridorlarınıza, çocuk odalarınıza, antrelerinize, oturma odalarınıza, mutfaklarınıza, hatta banyolarınıza bile uygulayabileceğiniz modellerin en güzellerini bulabilirsiniz.

3D Kabartmalı Duvar Kağıtları En Güzel Modeller

Kabartmalı 3D Duvar Kâğıdı Tutarları

Yukarıda sizler için kabartma desenli 3 boyutlu duvar kağıdı modellerini inceledik. Organik olarak bu ürünlerin fiyatı da sizler için merak mevzusu. Dolayısı ile tutarları hakkında da data vermek isteriz. Efendim bu duvar kağıtlarının averaj metrekare tutarları 350 TL ile 550 TL aralığında değişiyor. Fakat bu ürünler Dolara endeksli olduğundan fiyatlar değişebilir. Bu yüzden Aliexpress 3D duvar kağıdı modelleri resmi sayfasını da bağlantıya tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu