Duvar Renkleri

Yeni 2023 Marshall Moda Trend Renkleri

Marshall Yeni Trend Renkleri İç Mekan, Duvar ve Boya Renkleri 2023 Moda. Evimizi boyamak için seçtiğimiz renk fazlaca önemlidir. Renkler bizlere kimisi hüzünlü, kimisi fazlaca mutlu duygular ve ferahlık verir.

Bir odaya vermek istediğimiz şekili vermek, uygun rengi kullanmak ve sonrasında ona uygun mobilya ve takıları kullanmak önemlidir.

Marshall Yeni Trend Renkleri

Evinizin odalarına çağdaş bir biçim ve beğeninize bakılırsa bir biçim kazandırmak istiyorsanız, burada size ev içi, duvarlar ve Marshall 2023 boyası için renk paletlerinin güncel trendlere bakılırsa moda uyumunu açıklayacağız.

İç mekanlar için renk kombinasyonlarını dekorasyona uygulanan bu renkleri sırasıyla görelim.

Esin alabilmeniz için mekanlara uygulanabilecek bu renk paletlerinden bazı örnekler.

Altın Renkler

Altın Renkler
Altın Renkler

Bu altın renkler içinde Mum Işığı, Sabah Güneşi ve sof altın renklerinde ise Fil Dişi mevcuttur.

İster eski evinize veda ediyor olun, ister yeni bir eve merhaba diyorsanız bu altın renk renk paleti iyi bir seçim olabilir.

Toprak Renkler

Toprak renkler
Toprak renkler

En fazlaca istenilen insanlığın doğasında mevcud toprak renkleri içinde Çakıltaşı, Sıcak Çikolata, Kesekağıdı, Çakmaktaşı, Mürdüm ve soft toprak renginde ise Keçe vardır.

Rahat bir ortam isteyen bu renkler arasından herhangi birini seçmesi tavsiye olunur. Toprak tonları kahverengiye en yakın renkler olarak kabul edilir.

Soft Turuncular

Turuncular
Turuncular

Sakin bir yaşam düşleyen kişiler için turuncu renk vazgeçilmezdir. Turuncu bir tek duvarlarda değil, kahverengi ile o denli iyi birleşir ki her odayı turuncuya boyayabiliriz ve ahşap mobilyalarla kombinlenebilir.

Soft Sarılar

Soft sarılar
sari renkler

Sarı renk tonunda önerebileceğimiz boya modeli Mısır Koçanıdır. Sarı, beyazdan sonrasında lambaların dışından ve içinden en fazlaca ışığı yansıtan renktir. Bu yüzden sarı tonlar hem tutum hem zihinsel rahatlık için tercih sebebidir.

Okyanus Yeşilleri

Okyanus Yeşilleri
Okyanus Yeşilleri

Bu palette Botanik Bahçesi ve Mavi Çam renklerine yer verilmiştir. Okyanus ve gökyüzünün sonsuzluğunun simgesi olduğundan deniz yeşili de mukaddes bir niteliğe haizdir.

Natürel Renkler

Natürel
Natürel

Tabiat ananın renkleri Natürel kartelasında Kilit Taşı ve Füme boyaları var iken Soft ise Adaçayı ve Kil Yeşiline itina gösterilmiştir. Eviniz Şimal cephesine bakıyorsa, fazlaca azca organik ışık alacaktır, bu yüzden ideal olarak bu duvarı sıcak, natürel nefes renklerle boyayın.

Menekşeler

Menekşeler
Menekşeler

Tabiata özgü bu renk şemasında Akşam Sefası ve Soft Menekşe tonlarında Pembe İnci, Cam Güzeli ve Su Sümbülü vardır.

Marshall Menekşe renkleri yada mor çeşitleri, duvarları boyamak için kuvvetli tonlardır ve duvarları boyamak için açık renkler gerektirir.

Değişik Marshall Boya renkleri için alttaki bağlantıları ne olursa olsun inceleyiniz.

  1. Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu
  2. Marshall İç Cephe Boya Renkleri
  3. Marshall Yeni Boya Renk Kataloğu

Maviler

maviler
maviler

Mavi renk yelpazesinde Pişmemiş Damlası ve Kuğu Gölü var olup Soft mavi duvar iç cephe boya renklerinde Afrika Menekşesi, Mavi Göl ve Açık Deniz mavisi vardır. İç mekanda mavi rengi duvar uygulamak fazlaca yönlü amaçlara hizmet eder. Ofisler, iş merkezleri tarafınca yoğun şekilde seçilmektedir.

Kımızılar

Kımızılar
Kımızılar

Kırmızı renk kataloğunda başta Müge, Gülbeşeker, Şeker Pembe, Fuşya Çiçeği ve Elma Şekeri hakimdir. Soft Kırmızılarda Vanilya Çiçeği ve Aslanağzı süslemektedir.

Beyaz Renkler

Beyaz Renkler
Beyaz Renkler

Tüm yaşam alanlarına uyan hepimiz için ideal olan Marshall Beyaz Renk Çeşitlerinde İnci Tanesi ve Deniz Kabuğu ek olarak Soft Beyazlarda Kırık İnci, Tütsü ve Şifon renkleri yaygın olarak talep ediliyor.

Yeşiller

Yeşiller
Yeşiller

Marshall açık yeşiller renk türlerinde Ceviz Yeşili varken soft renklerinde Defne Yaprağı ve Aşk Merdiveni tonları vardır. Banyo için yeşil renkler ferah bir atmosfer yaratacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu