Duvar Renkleri

Filli Boya Renk Kartelası 2023

Filli Boya Renk Kartelası 2023 yeni sürem Filli Boya renk kataloğu, renklerin adları ve tonlarını alt kısımdaki katalog üstünden inceleyebilirsiniz. 2023 filli boya renk paleti her yıl olduğu benzer biçimde gene en oldukca kullanılacak olan renkler içinde. Buna nazaran boya yaparken, 2023 iç ve dış cephe boya kartela kataloğunu konumuzda bulabilir ve arzu ettiğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Filli Boya İç Cephe Renkleri

Filli Boya İç Cephe Renkleri

Seçebileceğiniz aşılmaz sayıda popüler iç mekan boya rengi var. Hangi gölgeye karar vermek ve onu hangi odada olmasını istiyorsanız, yukardaki Filli Boya Renk Kartelası size düşünce verecektir. Bu yüzden, kararınızı birazcık daha kolaylaştırmanıza destek olmak için çeşitli odalar için dekorasyon uzmanlarının tercih etmiş olduğu denenmiş ve gerçek ton seçeneklerinizi daralttık.

Yeni Filli Boya Renk Kartelası

Yeni Filli Boya Renk Kartelası

Açık ve koyu, sıcak ve soğuk benzer biçimde değişik değerleri karşılaştırarak daha büyük yada daha ufak bir oda yanılsaması yaratmak için renkleri kullanın.

Desenlerin ve renklerin daha açık görünmesi için bir odaya beyaz ilave edin. Siyah benzer biçimde koyu bir renk eklerseniz desenin koyuluğu ortaya çıkar.

Filli Boya’nın en iyi iç cephe boyası kataloğu

filli boya'nın en iyi iç cephe boyası kataloğu

Evinizin değişik odalarında değişik boya renkleri kullanmanın kuvvetli bir savunucusu olduğumu söyleyerek başlayayım. Filli Boya, bir mekana kişilik katmanın ve bir odadaki tasarım öğelerini bir araya getirmenin en iyi ve en kolay yollarından biridir. Sadece, koridorları ve evin öteki ana alanlarını çevreleyen odalarla birleştiren o muhteşem, etkisiz taban rengine devamlı gereksinim duyulacaktır.

Odadaki bir duvarı odak noktası olarak kullanın. Odadaki ana rengin tamamlayıcı bir rengi yada daha koyu bir tonuyla boyayın.

Son moda Filli iç cephe boya renkleri

Son moda iç cephe boya renkleri

Ya da bir ihtimal kiralık bir mülkünüz var ve evindeki her odayı, herhangi bir stille çalışacak ve kiracılara hitap edecek etkisiz bir tonda boyamak istiyorsunuz. Peki, tüm ev için en iyi boya renkleri nedir? Tasarımcıların yemin etmiş olduğu ve evinizin renk paletini tecrübe etmek için renk listenizin en üstünde olması ihtiyaç duyulan son moda ve trend renk çeşitleri.

Ihmal etmeyin: İnsan gözüne, gerçek odalara uygulandığında boya parçaları üstündeki bir çok renk bir ton daha koyu görünür. Bir rengin oldukca koyu olduğundan endişeleniyorsanız, bir ton daha açık düşünün.

Filli Boya Dış Cephe Renkleri

filli boya dış cephe renk kataloğu

Evinizin dışını boyamayı mı düşünüyorsunuz? İster klasik ister birazcık daha yürekli olun, bu trend Filli dış cephe boya renkleri size oldukca gereksinim duyduğunuz ilhamı sağlayacağından güvenli olabilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, sarı ve gri Filli boya renkleri, bina dış cephenize mükemmel görünüm katar. Her iki dünyanın da en iyisi olabilir, gri görünümü seven sadece daha geleneksel bej hissinden uzaklaşma mevzusunda güvenli olmayanlara hitap ediyor. Filli Boya Renkleri Tüm ev için mükemmel bir seçimdir zira her şeyle beraber gitme ve her insana hitap etme eğilimindedirler!

En oldukca tutulan dış duvar boya renkleri

En çok tutulan duvar boya renkleri

Filli boya bir dünya markası olma yolunda hızla aşama kaydediyor. Tüm dünyada tercih edilen bir boya markası olan filli boyayla evlerinizi ya da boyanacak herhangi bir alanı güvenle boyayabilirsiniz. Su ile inceltilen filli boya, kokusuzdur ve hiçbir şekilde sağlığa zararı olan olan maddeler içermez.

Evinizin dışını boyamak hem vakit hem de para açısından büyük bir yatırımdır. Bu yüzden sevdiğiniz ve senelerce seveceğiniz bir renk seçmek önemlidir. Komşularınızı yatıştırmak için etkisiz tutmanız gerekmiyorsa da, bilhassa bigün satmayı planlıyorsanız, mahallenize iyi uyum elde eden dış cephe boya renklerine bağlı kalmak da iyi bir fikirdir.

Dış Duvar Boya Tonları

Dış Cephe Renkleri fillli boya

Filli boya 2023 renk kartelasından oluşan güzel bir fotoğraf galerisini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Fotoğraf galerisinde bulunan dış duvar yada cephe boyalarına renk kartelasını daha yakından incelemek için fotoğrafların üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.

Filli boyanın renk kartelasını incelerken hangi rengi kullanacağınıza karar veremediyseniz mevzunun altında bulunan yorum bölümünden bizlere yazarak uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Boyanmış dış mekanlar

Yeni Filli Boya Renk Kartelası dış cephe


Ev sahiplerinin dış mekanlarında yaptıkları en büyük güncellemelerin bir çok, Filli boya ile boyanmış dış evler modaya uygun olmalarıyla birlikte işlevseldir ve merkezi yaşam alanını dışarıya doğru genişletmeye hizmet eder. Bu yıl, çağdaş tasarım klasik tonlarla buluşuyor ve en iyi dış cephe boya renklerinin bir çok, gelenekselden oldukca uzaklaşmadan beklenmedik bir dokunuş sunuyor.

Karıştırmaya hazırsanız, tasarımcıların (ve ev sahiplerinin) listelerinin başlangıcında yer edinen on dış cephe boya rengi buradan Beyazyastik.COM üstünden güncel olarak takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu