Duvar Renkleri

Marshall Boya Renk Kataloğu 2023 Kartelası

Marshall Boya renkleri, iç Cephe Renk Kartelası, Marshall yeni boya renkleri Kataloğu, en çok tercih edilen renkler, Marshall Sedef Işıltısı rengi ve Marshall marjinal gri boya kodları incelemesini bulabilirsiniz.

Marshall Boya Renk Kataloğu 2023 Kartelası Marşal Boya renkleri 2023 senesinde görkemli tonlarla karşımızda. Marshall, Türkiye’de en iyi markalar diyince akla gelen ilk ev ve ofis iç mekan duvar boyası markasıdır. Evinizde yada ofiste tadilat meydana getirecek ve duvar rengini değiştirecekseniz.

Marshall boya renkleri


Evinizi taşıyacağınız yeni evin duvar rengini seçecekseniz burda sizin için derlediğimiz 2023 renk kartelasından tonları inceleyebilirsiniz. Asla kuşkusuz karar vermek zor. Şundan dolayı belirleyeceğiniz renk evinizin en temel renkleri olacak ve mobilya seçimlerini de duvarlara nazaran belirleyeceksiniz. Bundan dolayı iç mekan duvar renk seçimi fazlaca mühim. Doğal her markanın kendi renk tonları var.

2023 Marshall boya yorumları

Marshall Boya’nın da 2023 renk alternatifleri bir fazlaca fazla ve güzel. Renk kataloğu arttıkça karar vermek de zorlaşıyor hali ile. Yatak odası duvar renkleri tercihini yayınladığımız renklerden seçebilirsiniz. Genç odası yada çocuk odası renklerinde de canlı tercihler yapmanızı öneriyoruz. Salon renk seçimine birazdan geleceğiz. O mevzu kıymetli olduğundan daha detaylı yazdık.

Modern boya kataloğu

Oturma odası ve mutfak şeklinde mekanları açık renklerde tercih etmelisiniz. Gene hol, koridor yada antre dediğimiz alanlarda da ışık azlığı sebebi ile açık tonları tercih etmenizde yarar var.

Marshall Boya Renk Kataloğu 2021 Kartelası

Salon Rengi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Peki en güzel salon duvar rengi hangisi? Salon için duvar rengi seçerken dikkat etmemiz lüzumlu olan noktaları bu makalemizde özetlemek gerekirse özetledik. Salonların dekorasyonunda meydana getirilen en büyük hata şüphesiz boya seçimi.

Salonu boyarken yanlış verilecek kararlar o salondan fazlaca süratli şekilde soğumanıza sebebiyet verecektir. Bu yüzden de mümkün olan en doğru sonucu verebilmeli ve dekorasyonu yaparken de olabildiğince azca hata yapmalısınız. Peki, salon için en doğru renk hangisi? Salon duvarları hangi renkle boyanmalı?

Açık Renk Salon Dekorasyonu

Salon Ölçüleri: Salonu boyarken ilk olarak dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nokta salonun ebatları. Salonun genişliği kesinlikle dikkate alınmalı. Eğer ki ufak bir salona sahipseniz seçeceğiniz renk açık olmak zorunda. Bakın, olmalı demiyoruz.

Yeni boya renkleri iç cephe

Mutlak surette açık renk seçmek durumundasınız. Aksi halde salonunuz son aşama ufak görünecek ve sizi bunaltacaktır. Fakat açık renkler salonun olduğundan daha büyük görünmesini elde edecektir. Marshall boya renkleri 2023 kataloğunu birlikte incelemeye ne dersiniz?

Salonun Almış olduğu Işık: Salonu boyarken dikkat edilecek bir öteki mühim unsur da salonun gün boyu almış olduğu güneş ışığıdır. Salonunuz hangi cephede? Ne kadar güneş alıyor? Saat ne kadara kadar ışıkları yakmadan salonda rahat şekilde oturulabiliyor?

Marshall boya 20 kilogram

Eğer ki bu soruların cevapları pekte pozitif değilse gene açık renklere yöneleceksiniz anlamına gelir. Böylelikle açık renk salona giren ışığı yansıtacağı için fazlaca daha aydınlık bir yapının oluşmasına olanak tanıyacaktır.

Koyu Renkler: Salonlarda koyu renkler genel itibariyle sıcak bir ortam oluşturmak için kullanılıyor. Peki, bu aşamada açık renkler ya da mütevazı biçim bunaltıcı mı oluyor? Doğal olarak ki hayır. Fakat koyu renkleri illa ki kullanmak istiyorsunuz ve salonunuz çokta büyük değil. O vakit koyu renkleri duvarlarda değil de aksesuarlarda tercih etmeniz gerekecek. Böylelikle hem istediğiniz koyu renkleri kullanmış olacak hem de salonu gereksiz yere boğmamış olacaktır.

Marshall boya renkleri

2023 kataloğunu güncellemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Halk dilinde Marşal boya renkleri şeklinde konuşulan Marshall boyanın kullanım alanları :

  • Konvansiyonel sıva,
  • Brüt beton,
  • Gaz beton,
  • Tuğla,
  • Sunta,
  • yapı elemanlarının iç yüzeyleri,
  • Alçıpan,
  • Alçılı yüzeyler,
  • Sıva şeklinde yapı elemanları,
  • kağıt kaplama

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu