İç Cephe Renkleri

2023 Son Trend Moda İç Cephe Boya Renkleri

2023 Son Trend Moda İç Cephe Boya Renkleri Evimizi boyamak için seçeceğimiz renk çok önemlidir. Renkler bize kimisi hüzünlü, kimisi çok mutlu duygular ve enerji verir. Bu nedenle bir odaya vermek istediğimiz profile uygun rengi kullandıktan sonra ona uygun mobilya ve aksesuarları kullanmak önemlidir.

Son Moda İç Cephe Boya Renkleri

Ev içi boya renklerini çağıl ve popüler tonlarla değişiklik yapmak isteyen okurlarımız için en güzel duvar renklerini arıyoruz. Bu bağlamda “duvar rengi seçimi nasıl olmalı?” sorusu başta olmak suretiyle, “mutfak duvarları ne renk olmalı?” yada “Koridorlar ne renk olmalı?” şeklinde sorularınıza geçtiğimiz günlerde cevap vermiştik. Bu bağlamda en oldukca boyanan duvar renkleri başta olmak suretiyle, 2023 trend duvar boya renkleri ve evi aydınlık gösteren boya rengi şeklinde mevzular hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Ek olarak çeşitli markaların en yeni boya kartelaları da sayfalarımıza konuk oldu. Sözgelişi 2023 duvar boya renkleri Filli Boya kataloğunu ve 2023 duvar boya renkleri Polisan kartelasını inceledik.

Salon Duvar Renkleri 2023

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız suretiyle “Salon duvar rengi ne olmalı?” sorusunun yanıtını arayan okurlarımız için en yeni duvar renkleri ve değişik boya tonlarını araştırıyor, markaların en yeni renklerini beğenilerinize sunuyoruz. Bu boyaları, adları ve görselleri ile beraber detaylı bir halde masaya yatırıyoruz. Bu yüzden gerek klasik, gerekse çağıl tarzda bir salon dekorasyonu için güzel ve modası uzun seneler geçmeyecek bir duvar rengi arıyorsanız doğru yerdesiniz dostlar.

Lüks Salon Dekorasyonu Duvar Renkleri

Türk halkı olarak kırk yılda bir konuk ağırladığımız salonlarımızı genel olarak lüks yada klasik tarzlarda dekore etmeyi severiz. Bu yüzden ilk olarak bu tür salonlar için en uygun renklere göz atmakta yarar var. Fakat burada salon için tercih edilen tekstil ürünlerini göz önünde bulundurmak oldukca mühim. Zira mobilyaların döşemelik kumaşları başta olmak suretiyle, perde halı şeklinde tekstil ürünlerinin ana renklerine dikkat etmek gerekiyor.

Bu şekilde klasik mekanlarda bu tekstil ürünleri için çoğu zaman koyu tonlar seçildiği duvarlarda açık renkler makul olacaktır. Kum Beji, Islak Kum ve Çakıl Taşı şeklinde kum ve taş tonlarının son 10 yıla damga vurmasının sebeplerinin önderlik yapar koyu renkli tekstil ürünleri.

Klasik ve Lüks Salonlar İçin Duvar Rengi Önerileri

Yukarıda bahsettiğimiz koyu- açık renk konfigürasyonu ışığında gelin şimdi markaların yeni salon duvar renklerine göz atalım. Sözgelişi Filli Boya duvar renkleri ortak iç cephe renk kataloğu ise şahane salon renkleri ile tamamlanmış. Mesela salonlarında gene koyu tekstil ürünleri kullanan ve duvarlarında açık renkler olması gerekenler için Filli Boya’nın yeni rengi Deniz Tuzu süper bir seçenek. Bunun yanında Keten ve Humus renkleri de görülmesi ihtiyaç duyulan renkler içinde içeriyor. Dyo salon boya renkleri ise Toz Duman, Rozet Gümüşü, Yeni Beliz  tonları ile dikkat çekiyor. Bu renkler modası uzun seneler geçmeyecek tonlar arasına şimdiden girmiş durumda.

Klasik Salonlar İçin Duvar Boya Renkleri

Gelelim Marshall Boya 2023 kataloğu ve renklerine… Zira bu markanın yeni renk kartelasında da görülmesi ihtiyaç duyulan mükemmel tonlar var. Lüks-klasik salonlara oldukca yakışacağını düşündüğümüz Tütsü başta olmak suretiyle, Deniz Kabuğu, Pamuk Tarlası şeklinde. Bu tür salonlar için dikkatinizi çekeceğimiz markalardan biri de Jotun Boya. Marka 2023 iç cephe duvar renkleri kartelasında İmpression, Contemporary White ve Velvet şeklinde şahane tonları potansiyel müşterilerinin beğenisine sunmuş.

Çağdaş Salon Duvar Renkleri 2022 ve 2023

Gelelim tercihini klasik yerine salonlarında çağıl seçimi yeğleyen okurlarımıza… Elbet burada da markaların en yeni renklerinden bilgilendireceğiz sizleri. Sözgelişi Filli Boya 2023 duvar boya renkleri içinde hakikaten hususi salon duvar renkleri var. Markanın Yoldam Sahibi Evler kataloğunda yer edinen Tan ve Hasır tonları şeklinde.

Dyo iç cephe boya renkleri kataloğunda ise Dere Taşı ve Tohum renkleri dikkat çekiyor. Marshall Boya 2023 kartelasında da değişik çağıl salon renkleri var. Mesela Kil Yeşili ve Kilit Taşı tonları bir tek içinde bulunduğumuz yıla değil önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak şeklinde görünüyor. Birazcık daha koyu ve değişik tonlarında salon renkleri isteyenlerin ise Jotun Boya Mellow ve Masala renklerine göz atmalarını tavsiye ederiz.

Çağdaş Salon Duvar Renkleri
Çağdaş Salon Duvar Renkleri 2022 ve 2023

Yeni Moda Salon Duvar Renkleri 2023

Salon duvar renklerini yenileyerek daha değişik bir salon dekorasyonuna imza atmak isteyen takipçilerimiz için en yeni salon duvar renklerini incelemeye çalıştık. Fakat organik olarak bu renklerin duvarlarınızda iyi mi duracağını merak ediyorsunuz. O halde gelin derhal alt tarafta yer edinen ve bu renklerin uygulama örneklerin oluşan foto galerimize göz atın. Böylece salonunuz için en ideal duvar rengi hakkında düşünce sahibi olabilirsiniz.

Yeni Moda Salon Duvar Renkleri
Yeni Moda Salon Duvar Renkleri 2023

Soğuk renkler bunun gibi daha rahatlatıcı, maviler, yeşiller, menekşeler, griler soğuk renklerdir ve çoğunlukla yatak odalarında tek başına veya beyaz veya nötr tonlarla birlikte kullanılır. Sarı, turuncu, somon gibi sıcak renkler, bir oturma odası ya da oturma odasında dinamizmi ilettiği için tavsiye edilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu