Boya Hakkında Herşey

2023 Yeni Trend Duvar Boya Çeşitleri

Havaların ısınmasıyla koca bir kış hayalini kurduğunuz duvar rengi değişiklik yapma işi için süre geldi. Artık duvar rengi seçimi vakasına hız vermek gerekiyor. Sadece iyi mi bir duvar rengi seçeceğiniz hakkında hemen hemen bir fikriniz yok. Endişelisiniz fakat Boyarenkleri.net olarak bizlerde desteğinize geliyor ve 2023 duvar boyası trendleri araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlere düşünce verecek tavsiyeler sunmaya devam ediyoruz. Bu mevzu da son olarak En fazlaca boyanan duvar renkleri ile En fazlaca kullanılan Boya renkleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bunun yanında evi aydınlık gösteren boya rengi örneklerine göz attık.

2023 Trend Duvar Boya Renkleri

Bu bağlamda, açık kil rengi duvar boyası ile Lületaşı rengi ve Fildişi rengi benzer biçimde tonlar sayfalarımıza konuk oldu. Ek olarak boya markaları incelemelerimiz dahilinde son olarak Marshall Boya Renkleri 2023 kataloğunu paylaşmıştık. Bu sayfamıza ise ülkemizin en mühim boya markalarından Filli Boya konuk oluyor. Evi Boyayacak 25 Renk Trendi Markanın 2023 duvar boya renkleri evlerini boyattırmak isteyen okurlarımız için duvar boya renkleri ve adları ile beraber detaylı olarak inceleniyoruz

Filli Boya 2023 İç Cephe Renk Katalogları

Marka ebatlarına yakışır bir halde bir fazlaca iç cephe rengini müşterilerinin beğenilerine sunuyor. 2023 boya renkleri içeren, Su bazlı iç cephe renk kartelasında binlerce değişik rengi sunuyor. Bu kartela, Filli Boya Ortak İç Cephe Renk Kartelası, Alpina Renklendirme Sistemi (ARS) Renk Kartelası ve Filli Boya Yoldam Sahibi Evler Kartelası olmak suretiyle 3 değişik karteladan meydana geliyor. Bu kartelalar içinde evinizin derhal her alanında kullanabileceğiniz, o şekilde görkemli, o şekilde çağıl ve yeni renkler var ki şaşarsınız. Dolayısı ile zaman kaybetmeden göz atmaya başlamış olalım…

Filli Boya Ortak İç Cephe Renk Kartelası

Su bazlı iç cephe renk kartelaları içinde bulunan ilk ortak iç cephe renk kartelası. Bu kartela 100 değişik renkten meydana geliyor.  Bu kartela içinde filli boya lületaşı rengi benzer biçimde markanın en fazlaca tutulan duvar boya renkleri yer ediniyor.

Bilhassa salon duvar renkleri araştıran okurlarımızın fazlaca beğeneceğini düşündüğümüz, filli boya kristal kuvars rengi yada ıhlamur benzer biçimde güzel renkler de bu kartela içinde.

Doğal olarak bu kartela bir tek salon duvar renkleri içermiyor, yatak odalarında kullanabileceğiniz Leylak, Lila, Violet ve Frezya duvar rengi benzer biçimde etkisinde bırakan tonlar bulabilirsiniz.

Filli Boya Alpina Renklendirme Sistemi (ARS) Renk Kartelası

Tamı tamına 144 renkten meydana gelen ARS kartelasında ise daha bir canlı ve sıcak renklere yer verilmiş. Sarının Başak ve Limon benzer biçimde tonları, Pembelerin, Kırmızıların, Gül Kurusu, Framboaz, Kuş Burnu benzer biçimde değişik tonları ve daha bir fazlaca cıvıl cıvıl renk tonu bu kartela içinde yer ediniyor.

Çağıl mekanlar tasarlamak yada dekorasyonuna çağıl dokunuşlarda bulunmak isteyenlerin fazlaca beğeneceğini düşündüğümüz bu kartela içinde bir tek yukarıda bahsettiğimiz Karadut yada Erguvan yada Gül Kurusu benzer biçimde renk tonları değil, bu tonların koyudan açığa, bir kaç değişik tonu da bulunduruyor.

Alpina Renklendirme Sistemi kartelasında Yeşil ve Mavilerde durum aynı… Avakadonun bir kaç değişik tonu,  Verde, Tütün, Amazon tonları koyudan açığa derhal her zevke hitab edecek şekilde değişik tonlar kartelada kendine yer bulmuş.

Filli Boya Yoldam Sahibi Evler

Bu kartela da hem zıpır, hem de oldukça ağır renkler bir arada sunulmuş. Salonlarda yada ofis benzer biçimde ağır mekanlarda kullanabileceğiniz, Rezene, Hasır, Kehribar ve Krom benzer biçimde renklerde var,

Masal benzer biçimde pembe tonları, Yudum benzer biçimde Mavi tonları,  çocuk odalarında yada bebek odalarında rahatça kullanabileceğiniz, Kıvılcım, Menekşe, Karnaval yada Koral benzer biçimde cıvıl cıvıl renkler de var…

Filli Boya Yeni Renk Kataloğunda Binlerce Renk Var !..

Bu sayfamızda Filli Boya 2020 kataloğu içinde yer edinen 3 değişik kartelayı sizlerle paylaştık. Fakat markada daha bir fazlaca değişik kartela var. Mesela Su bazlı iç cephe renk kartelasında, hususi olarak duvar rengi yaptırabilmenize olanak elde eden, Kırımızı, Turuncu, Sarı, Yeşil, Mavi, Mor, Kahve, Gri ve Pastel tonlarından oluşan Renxmatik İç Cephe Renk Kartelası var.

Filli Boya Kıymetli Taşlar Kartelası

Filli Boya bunun yanında birde sürpriz yaparak Su bazlı iç cephe renk kartelasına, barit, kuvars,
dolomit, silikat ve talk benzer biçimde bugüne dek boyalarında hammadde olarak kullandığı daha birçok kıymetli taşı, Filli Boya Kıymetli Taşlar Kartelası adı altında göze çarpan bir halde bir araya getirerek  müşterilerinin beğenilerine sunmuş. İlerleyen günlerde bizlerde bu hususi kartelayı gene sizler için tüm bilgileri ile inceleyecek ve burada olduğu benzer biçimde informasyon ve beğenilerinize sunacağız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu