Boya Hakkında Herşey

Yeni Polisan Duvar Boya Renkleri Kataloğu 2023

2023 İç cephe boya renkleri ve boya markalarının yepyeni katalogları boyarenkleri.net sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Evlerinde yeni bir dekorasyona imza atmak isteyen okurlarımız için son moda iç cephe boya renkleri ve örneklerini inceliyoruz. 2023 duvar boyası trendleri ile son zamanların en fazlaca tutulan duvar boya renkleri sayfalarımıza birer birer konuk oluyor. Bu bağlamda son olarak Filli Boya Renk Kartelası ve Marshall trend renkleri editörlerimiz tarafınca incelenmiş ve beğenilerinize sunulmuştu. Kartela ve kataloglara göz atmayı sürdürüyoruz ve bu sayfamızda Polisan Renk Kartelası 2023 koleksiyonunu inceliyoruz.

Polisan Boya Renkleri Kataloğu 2023

Geçtiğimiz yıllara bilhassa evi aydınlık gösteren boya rengi arayanlara hitab eden Polisan Beyaz Düşler Renk Kartelası ile damgasını vuran Polisan yeni iç cephe renk kataloğunu kısa bir süre ilkin müşterilerinin beğenilerine sundu. Bu yeni katalogda Osmanlı Kırmızısı ve Roma Sarısı şeklinde, Masum Beyaz hatta Karizmatik Krem şeklinde son aşama iddialı renkler var. Dolayısı ile sözü daha çok uzatmayalım ve gelin hep beraber bu yeni kartelayı incelemeye başlamış olalım.

Polisan En Fazlaca Tercih Edilen Renkler

Muhtemelen markanın en tutulan tonu Polisan Sabah Sisi Rengi olsa gerek. Zira bu ton epey bir süre trend duvar renkleri içinde yer aldı. Büyük bir ihtimalle trend omaya da devam edecek şeklinde görünüyor. Fakat bu yıl sıcak kerpiç tonlarının daha ön planda bulunduğunu düşünürsek Osmanlı Kırmızısı ve kim bilir bu rengin birazcık daha açık Polisan tonları 2023 yılına damgasını vuracak şeklinde görünüyor.

2023 Trend Duvar Renkleri ile Polisan

Markanın yeni duvar renkleri içinde son yıllarda bilhassa çağdaş mekanlar için çoğunlukla tercih edilen Romans, Cam Göbeği şeklinde tonlar ile tekrardan trend haline gelen geleneksel mekanlar için Donanma Mavisi şeklinde tonlarda bulunuyor. Bilhassa çağdaş yada geleneksel tarzlarda dekore edilen oturma odaları için üst resimde gördüğünüz suretiyle oldukça ideal renk tonları var.

Polisan Moda Duvar Boyası Renkleri

Yukarıda da bahsettiğimiz şeklinde sıcak tonlar, bilhassa kerpiç tonları hatta Flamingo pembesi şeklinde renkler bu yıl ve önümüzde ki bir kaç yıl trend olacak şeklinde görünüyor. Fakat ayrıca sıcak tonlar içinde yer edinen sarıları da es geçmemekte yarar var dostlar. Bu bağlamda Polisan yeni renk kartelasına sarıların ve bu kerpiç renklerinin, değişik zevk ve ihtiyaçlara hitab eden fazlaca değişik tonları da eklenmiş.

Gri Duvar Renkleri ile Polisan

Polisan iç cephe duvar rengi kataloğunda son olarak gri tonlarına göz atacağız. Gri tonları her ne kadar soğuk ve yansız renklerden biri olsa da modası asla geçmeyen renkler içinde yer alıyorlar. Bilhassa Polisan Marjinal Gri tonu içinde bulunduğumuz senenin en fazlaca boyanan duvar renkleri içinde içeriyor.

Polisan İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası

Yukarıda sizler için Polisan’ın yeni iç cephe boya renkleri kataloğunu inceledik. Fakat markanın ürün gamında daha bir fazlaca değişik renk seçeneği mevcut. Bundan dolayı hem bu renkleri daha yakından incelemek, hem de öteki Polisan duvar renklerine göz atmak adına Polisan Duvar Boya Renkleri resmi sayfasını da bağlantıya tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu