Dış Cephe Renkleri

Fawori Boya Yeni Dış Cephe Renk Kataloğu 2023

Belli bir süre içinde yıpranan, modası geçen dış cephe duvar renklerini yenilemek isteyenler için katalogları incelemeye devam ediyoruz. Bu mevzu da son olarak Müstakil ev dış cephe renkleri ve Villa dış cephe boya renkleri mevzularına değinmiştik. Bunun yanında Yeni dış cephe boya renkleri mevzumuz dahilinde çeşitli boya markaları ve üreticilerinin kataloglarına da göz atmıştık. Örneğin Filli Boya dış cephe renk kataloğu ve Dyo Dış Cephe Renkleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise Fawori Boya 2023 dış cephe renk kataloğunu mercek altına alıyoruz.

Fawori Dış Cephe Boyası Renk Kataloğu 2023

2003 Senesinde sektöre giriş icra eden Fawori Boya gerek kalitesi, gerekse değişik renk seçenekleri ile kısa zamanda Türk yalıtım sektöründe ilk üç; Türk boya sektöründe de en büyük beş marka arasına girdi. Üstelik Fawori Boya renk kataloğunda ki 2023 renkleri ile bu yıl çıtayı birazcık daha yükseltecek şeklinde görünüyor. Doğal olarak ki buna, derhal alt tarafta inceleyeceğiniz bahsi geçen bu renklere göz attıktan sonrasında sizler karar vereceksiniz.

Son Moda Dış Cephe Duvar Renkleri ile Fawori

Fawori Boya yeni dış cephe renklerini iki değişik katalogda müşterilerinin beğenisine sunmuş. Bunlardan ilki bir oldukça genel rengin sunulmuş olduğu düzgüsel renk kartelası. Öteki ise son aşama hususi renklerden oluşan ve Fenomen Dış Cephe Renk Kartelası. Bu kartela markanın “Dış Cephenin Parlayan Yıldızı” sloganı ile vitrine çıkardığı yeni çıkan ürünü Fenomen serisine ilişkin. Dolayısı ile bu sayfamızı, ipeksi mat, nefes alan, extra su itici elastomerik özellikleri ile öne çıkan Fenomen serisinin renklerine ayırıyoruz.

Fawori Boya Fenomen Dış Cephe Renk Kartelası

Dış cephe renkleri genel olarak soğuk ve yansız renklerden oluşurken, bu tabu çeşitli boya markaları tarafınca yıkılmaya başlandı. Kerpiç rengi, sarı yada sıcak pembe tonlarını bu boya markalarının dış cephe kataloglarında daha sık görür olduk. O markalardan biri de Fawori Boya olarak karşımıza çıktı. Marka yeni kataloğunda Orange başta olmak suretiyle, Terracota ve Papaya şeklinde bir oldukça sıcak renk tonunu Fenomen kataloğunda vitrinlerine çıkardı.

Yepyeni Dış Cephe Renkleri

Fawori Boya yeni dış cephe renk kataloğunda trend olmasını beklediğimiz bu renklerin yanında gene sıcak tonlarından oluşan değişik seçeneklerinde yer aldığını görüyoruz. Örneğin her ortama uyum sağlayabilen mavi ile yeşilin değişik tonları; İndigo, Garden, Diva ve Kiwi adları ile katalogda ki yerlerini almışlar. Bunun yanında Violet, Begonia, Melrose ve Mocha tonları da markanın kataloğunda ki öteki sıcak dış cephe renkleri olarak karşımıza çıkıyor.

Dış Cephe Renk Seçenekleri 2023

Fawori Boya soğuk renkleri sevenler için de gri tonlarını ve klasiklerden vazgeçemeyenler içinde kahve tonlarını 2023 kataloğunda tekrardan yorumlamış. Bu soğuk ve klasik renklerin yeni yorumlarını ise katalogda Montana, Lake, Pine, Mocha ve Eden adları ile görüyoruz.

Fawori Boya Yeni Renk Kartelası

Kısacası Fawori Boya yeni dış cephe renk kataloğunda derhal her zevke ve her ihtiyaca hitab eden renkleri bir arada görüyoruz. Elbet markanın dış cephe renk seçenekleri bir tek burada gördüğünüz katalogda ki ile sınırı olan değil. Markanın ürün gamında daha bir oldukça değişik renk alternatifi de var. Dolayısı ile öteki Fawori Boya Dış Cephe Renkleri hakkında da informasyon almak adına bağlantıya tıklayarak markanın resmi web sayfasını da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Fawori boya renkleri tam listesi için linki ziyaret edebilirsiniz: Fawori Dış Cephe Renk Kartelası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu