Boya Hakkında Herşey

Marshall Trend Renkler 2023

Marshall Trend Renkler Modern Duvar Boyası Çeşitleri ile 2023 moda duvar boya renkleri boyarenkleri.net sayfalarına konuk olmaya devam ediyor. Bu bağlamda son olarak 2023 Trend duvar boya renkleri sayfalarımıza konuk olmuştu.

Daha öncesinde ise Yeni 2023 Dış Cephe Renkleri Boya Kataloğu ve En çok tutulan duvar boya renkleri ile Son moda iç Cephe Duvar boyaları şeklinde mevzularını ele almıştık. Bunun yanında çeşitli boya markaları ve üreticilerinin 2023 duvar boya rengi katalogları da sayfalarımızda yer almıştı.

Mesela son olarak 2023 İç Cephe Boya Renkleri Filli Boya ve Fawori Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2023 başlıklı makalelerimizde bu markaların yeni renklerine göz atmıştık. Bağlantılar üstünden isterseniz bahsi geçen bu mevzulara da göz atabilirsiniz. Bu sayfamızda ise 2023 Marshall boya renk Kataloğu sizler için incelemeye alınıyor.

Marshall Trend Renkler

Marshall teflon boya başta olmak suretiyle, Marshall Maximum ve Marshall sil-pak şeklinde ürünler geçen yıla damgasını vurdu. Ek olarak Marshall Deniz Kabuğu rengi de en tutulan duvar renkleri içinde yer aldı.

Marshall Boya yeni kataloğunda ise gene son aşama değişik ve görülmeye kıymet yepyeni renkler var. Bilhassa bir kaç renk tonunun yalnız içinde bulunduğumuz yıla değil, daha ilkin bir kült haline gelen kum beji yada kese kağıdı rengi şeklinde önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşünüyoruz. Peki bahsi geçen bu renkler hangileri, isterseniz gelin şimdi markanın bu yeni renklerine göz atmaya başlamış olalım.

Marshall Trend Renkler

Marshall Trend Renkler Boya Kataloğu

Marshall Boya yeni kataloğunda devamlı olduğu şeklinde ana renklerin yanında bu renklerin soft tonları da verilmiş. Örneğin odalarını kırmızı tonlarına boyamak isteyenler için hem kırmızı ana renk seçenekleri hem de soft tonları sunulmuş.
Hatta beyaz rengin bile soft tonları var ki bu tüketici için hakikaten mükemmel. Bu sebeple bu oldukca fazla alternatif anlamına geliyor ki Marshall boya burada bir oldukca değişik zevke hitab ediyor.

Marshall Sakin Şafak Rengi

Yukarıda da bahsettiğimiz şeklinde yüzlerce değişik renk alternatifinin sunulmuş olduğu Marshall boya kataloğunda bilhassa sakin şafak rengi dikkat çekiyor. Marshall boya renk uzmanlarının gün doğumunun renklerinden esin alarak tasarladıkları Sakin Şafak rengi tıpkı gün doğumunun gelip geçen güzelliği şeklinde yeşil, mavi ve gri içinde bir ton olarak açıklanıyor.

Marshall’ın 2023 yılına dair muhteşem bir renk trendi olarak lanse etmiş olduğu bu değişik ve şık renk mutfaklardan yatak odalarına, genç odalarından salonlara kadar her yerde kullanılabiliyor. Üstelik bu renk derhal her renk tonu ile güzel bir uyum sağlıyor. Koltuk takımları, perdeler yada duvar kağıtlarınızla kombinlerken hiçbir güçlük yaşamıyorsunuz. Bundan dolayı sakin şafak renginin hem de kullanışlı da bir renk bulunduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.

Moda Duvar Boyası Renkleri Marshall Kartelasında

Doğal olarak yalnız sakin şafak rengi ön planda değil bu katalogda, geçtiğimiz yıllarda trend olan kum ve taş tonlarının daha yumuşak sadece daha etkisi altına alan yeni versiyonlarını da çıkarmış marka.  Hele İskandinav tarzından hoşlananların pek sevilmiş olduğu maviler bu katalogda resmen zirve yapmış.

Donanma mavisi, mavi göl ve mavi çam şeklinde renkler bilhassa bu seçimi sevenler tarafınca kesinlikle görülmeye kıymet nitelikteler. Dolayısı ile sözü daha çok uzatmayalım ve derhal alt tarafta yer edinen foto galerimiz içinde sizler için bir araya getirdiğimiz bu güzel renk kataloğuna hep beraber göz atalım.

MARSHALL Trend Renkler BOYA KATALOĞU 2023

Foto galerimiz içinde yer edinen Marshall boya renklerinin, daha fazlasını, daha canlı ve yakından görmek adına Marshall Boya bayileri ve Marshall Boya resmi sayfasını da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu