Dış Cephe Renkleri

Permolit Yeni Dış Cephe Boya Kataloğu

Permolit Dış Cephe Boya Renkleri son zamanlar oldukça sık tercih edilen ana boya renkler içinde yerini aldı. Bir işin en keyifli aşamalarından biri evin dış duvarının rengini seçmektir. İşte o vakit hayal gücümüzün çıldırmasına izin verebilir ve uzun süredir beklenen yapının şekillendiğini görselleştirmeye çalışabiliriz.

Permolit En İyi Dış Boyama Trendleri

permolit boya

Ev renkleri denilince akla ilk gelen düşünce iç mekan boyamadır. Sadece mülk değerlemesinden bahsettiğimizde dış boyama da oldukça önemlidir. Bir evin cephesi ustalaşmış bir kartvizit gibidir, içinde ne işe yaradığını, bir seçimi olup olmadığını, çağıl, eski moda yada zamansız olup olmadığını ve sakinlerin detaylara dikkat edip etmediğini iletir.

Dış cephe boyama söz mevzusu olduğunda, görevinizin bir tek boyayı seçmek olmadığını ihmal etmeyin. Renklerin bakımına itina göstermek, solma olup olmadığını denetlemek, çatlak yada rutubet emaresi olup olmadığını denetlemek, bir evin cephesinde fark yaratan iyi bir bahçe hizmeti sağlamak, bunun yanı sıra oldukça önemlidir. Dışarıdan görüntünüz arka planda kalıyorsa, içeride güzel ve bakımlı bir evin olması mantıklı değildir.

Yalnız birini yada birkaçını seçme görevi olanaksız görünüyor. Fakat o şekilde değil! Ve size destek olmak için şu anda en oldukça kullanılan Permolit boya seçenekleri ile bir rehber oluşturduk.

Permolit Dış Cephe Boyaları

Permolit Dış Cephe Boya Renkleri

Piyasada bulunan boya çeşitleri içinde ilk dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan şey seçilen seçeneğin dayanıklılığıdır, sonuçta dış alan ani hava değişimlerine maruz kalır ve devamlı güneş, rüzgar ve yağmura maruz kalır. Bundan dolayı, iç ve dış duvar için boya türü aynı değildir. Permolit Dış Cephe Boyaları Lateks boya su bazlıdır ve dış mekan kullanımı için idealdir.

Boyamanın en büyük pozitif yanları, evimiz için öteki alımlara kıyasla uygun maliyetinin yanı sıra, renginden bıktığımızda yada evin görüntüsünü değişiklik yapmak istediğimizde değiştirilebilmesidir. Bundan dolayı, evinizden daima kişilikle ve ev renkleriyle ilgili olarak güncellenmiş olarak ayrılmak için bu yapaylığı kullanın ve kötüye kullanın. Dış cephe boyama hakkında sizin için hazırlamış olduğumuz ipuçlarına göz atın.

Permolit Dış Cephe boyası Kataloğu

Permolit Dış Cephe Boya Renkleri 2

Dayanıklılığa ek olarak, evinizi inşa ederken yada yenilerken elde etmek istediğiniz stili de göz önünde bulundurmak önemlidir. İster daha klasik ister daha çağıl bir his veren evler için olsun, Permolit Dış Cephe boyası Kataloğu bu kılavuz tarzınıza en uygun renkleri seçmeniz için size esin verecek.

Permolit Boya ile Boyanmış Evler

permolit yeşil

Tüm bir evin cephesini bu renkte görmek yaygın değildir, sadece beyaz, dış duvarların çeşitli kompozisyonlarına ve kombinasyonlarına katılır ve bu tavsiye listesinin haricinde bırakılamaz.

Aydınlatmanın renk olmadığını bizlere bildirmeden ilkin bu ipucunun niçin bulunduğunu açıklayalım. İyi bir aydınlatma olmadan, bilhassa bir evin cephesinde renkler önemini kaybeder ve bağlam içinde kaybolur. Bundan dolayı ev renklerinde tüm farkı yaratan bu detaya sadık kalmak esastır.

İyi düşünülmüş bir aydınlatma tasarımı, evinizin daima sofistike ve çağıl görünmesini sağlar. Yatırıma kıymet!

Permolit Boya Yorumları

Son dönem Permolit boya hakkında negatif yorum bulunmamaktadır. Dış cephe renkleri için mevcut trendin birden fazla boya renginin birleşimi bulunduğunu esasen belirtmiştik. Bundan dolayı, ayrı örneklerde bazı kombinasyon seçenekleri görmüş olacaksınız.

Permolit 20 kilo Boya Tutarları

Permolit 20 kg Silikonlu Boya Fiyatları

Yukardaki sıralama 25 Temmuz 2021 evveliyatına aittir. Detaylı ve güncel fiyat sıralaması için akakce sitesi üstünden takip ediniz.


Sizlere renk seçiminde destek olamk için 2 öneride bulunuyoruz

Bej yada Kirli Beyaz

Bej veya Kirli Beyaz

Bizi hala ev dış mekan klasikleri içinde tutan bej renginden bahsetmeden geçemeyeceğiz. Kirli beyazı tercih edebilir ve benzer bir etkiye haiz olabilirsiniz. Bu, mesela pencere ve kapılarda beyaz detaylarla cephelerde esasen yaygın olarak kullanılan bir renktir. Açık renkleri takdir edenler için kesinlikle zamansız ve ideal bir kombinasyon ve hatta iyi bir dış mekan aydınlatmasını tercih ederseniz yükseltme bile yapabilirsiniz!

Toprak tonları

Toprak tonları eve oldukça fazla karakter katar ve sahiplerinin sağduyudan uzaklaşmayı sevdiklerini gösterir. Öteki renklerde olduğu şeklinde, nihai sonucu belirleyecek olan seçilen kombinasyondur.

Benzer renk tonlarının iyi mi tamamen değişik sonuçlar sunabileceğini görmeniz için iki örneği ayırdık! İlk örnekte, renk kombinasyonu atmosferi rahat ve dinamik hale getiriyor. İkinci resimde daha mütevazı ve çağıl bir seçeneğimiz var.

Ev renk ipuçlarını beğendiniz mi? Sakince düşünün ve idealinize en uygun renkleri seçin. Ve sonuçta, kombinasyonlar daima çevreyi şaşırtmaya ve zenginleştirmeye cesaret etmekten korkmayın.

İyi şanslar ve bir dahaki sefere görüşürüz!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu