Dış Cephe Renkleri

En Yeni Polisan Dış Cephe Renk Kartelası 2023

Bu güne kadar rüzgara, güneşe ve yağmura meydan okuyan dış cephe boyanız yıllara yenik düştü muhtemelen. Bu doğrultuda artık yeni renklerle dış cephenizi, gene uzun seneler evinizi koruyacak şekilde yenilemek istiyorsunuz. Fakat hemen hemen dış cephe boya rengi seçimi yapamadınız. İnternet üstünden evinize en yakışacak rengi ararken kendinizi burada buldunuz. Eğer bu tahminimiz doğru ise sizlerde doğru yerdesiniz. Zira boyarenkleri.net olarak 2023 dış cephe boya modelleri hakkında araştırmalarımıza devam ediyoruz. Nitekim son olarak En fazla tercih edilen dış cephe boya renkleri 2023 başlıklı makalemizde son moda dış cephe renklerine göz atmıştık. Daha öncesinde ise Müstakil ev dış cephe renkleri ve 2 kattan oluşan ev dış cephe boya renkleri hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Hatta villa dış cephe boya renkleri şeklinde spesifik mevzulara bile değinmiştik.

Polisan Dış Cephe Renk Kartelası 2023

Ek olarak boya markalarının dış cephe kataloglarına da göz atmaya devam ediyoruz. Örneğin geçtiğimiz günlerde Filli Boya dış cephe renkleri 2023 editörlerimiz tarafınca detaylı olarak incelenmişti. Bu sayfamıza ise Polisan 2023 dış cephe renkleri konuk oluyor. Siz kıymetli okurlarımız için markanın vitrinlerine yeni çıkardığı yepyeni dış cephe renklerine göz atıyor, en tutulan dış cephe duvar renklerini beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile eviniz için hali hazırda bir renk yada renk kombinasyonlarına karar vermediyseniz bu renklere ne olursa olsun göz atmanızı tavsiye ederiz.

Polisan En Fazlaca Tercih Edilen Renkler

Bina dış cephelerinde genel olarak, gri ve beyaz şeklinde soğuk ve yansız renkler çoğunlukla tercih edilir bildiğiniz suretiyle. Bu durum artık neredeyse bir kült haline gelmiştir. Yada en azından öyleydi. Taaa ki Polisan, Filli Boya, Jotun Boya ve Permolit Boya şeklinde markalar yeni dış cephe renk kartelalarını çıkarıncaya kadar. Bu renkler dış cephe mevzusunda adeta ezberleri bozuyor. Mesela Polisan’ın yeni dış cephe renk kataloğunda yer edinen Somon, Maldivler Pembesi ve Patara şeklinde renkler soğuk renkleri bile sevenleri ikinci kez düşünmeye sevk edecek.

Polisan Dış Cephe Boya Renkleri Kataloğu

Aslen 2023 hem sıcak hem de soğuk renklerin yılı olacak şeklinde görünüyor. Zira dünyaca meşhur Pantone Renk Enstitüsü 2023 yılı için iki renk belirledi. Bunlardan ilki soğuk bir renk olan Nihai Gri. Diğeri ise sıcak bir ton olan Aydınlık Sarı. Dolayısı ile bu iki rengi bir arada yada ayrı ayrı yeni meydana getirilen yada yenilenen bir oldukca binanın dış cephesinde görürseniz şaşırmayın. Üstelik değişik boya markaları bu renkleri kendi tarzlarında tekrardan yorumlamışlar ve ortaya görkemli sarılar, son aşama karizmatik griler çıkmış.

Son Moda Dış Cephe Boya Renkleri ile Polisan

Polisan’ın paragraf aralarında gördüğünüz 2023 dış cephe renkleri kataloğunda da bu tarzda şık renkler var. Hatta marka kırmızı ve kerpiç şeklinde sımsıcak renk tonlarının değişik türevlerini de bu yeni kartelasında müşterilerinin beğenilerine sunmuş. Lal, Tuğla ve Koyu Somon şeklinde Polisan renkleri görülmeye kıymet özellikte. En azından dış cephe boya renginiz ile fark yaratmak istiyorsanız. Gri tonlarında ise bilhassa Kasırga Grisi ile Fırtına Grisi binalarınıza oldukça karizmatik bir görünüm kazandıracaktır. Mavi tonlarını seviyorsanız ki mavi bir oldukca ortamla son aşama uyumludur. Yeşil bir tabiat yada deniz kenarında. Polisan’ın Deniz Mavisi ve CD-8208 kodlu mavisine ne olursa olsun göz atmanızı tavsiye ederiz.

Doğal olarak ki Polisan renkleri burada gördüklerinizle sınırı olan değil. Dolayısı ile hem bu renkleri daha canlı ve parlak görmek, hem de öteki Polisan renklerine göz atmak için Polisan Dış Cephe Renkleri resmi kategorisini de bağlantıya tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu