Dış Cephe Renkleri

Fawori Yeni Boya Dış Cephe Kataloğu 2023

Fawori Boya Dış Cephe Kartelası Renkleri ile Dış mekan kullanımı için boya seçimi bilhassa dikkatli bir yaklaşım gerektirir. Boya türünü, havadaki rutubet derecesini, tozun cephe üstündeki ihtimaller içinde tesirini ve öteki kirlilik türlerini dikkate almak önemlidir.

Fawori Boya Cephe sistemine gore bir renklendirme formülasyonu geliştirirken tüm bu faktörler dikkate alınır.

Dış mekan yüzeyleri için renk seçerken, varlıklı organik renklerle çevrili geniş yüzeylerde renklerin, ufak renk kartlarından oluşan beyaz bir arka plana gore daha açık ve canlı görünme eğiliminde bulunduğunu ihmal etmeyin.

Fawori Dış Cephe Boya Kataloğu

Fawori Dış Cephe Boya Kataloğu

Binaların ve yapıların dış yapıları, atmosferik olayların etkilerine karşı en duyarlı olanlardır ve buna bağlı olarak hizmet ömürlerini uzatmak için daha iyi işlem gerektirir.
Sitede gösterilen Fawori renk kataloglarına gore ihtiyacınız olan boya tonunu seçebilir ve seçilen renk için sipariş verebilirsiniz.

Fawori Dış Cephe Boya Kartelası

Sadece ekran ekranındaki renk algısı monitörün parlaklık, kontrast ve renk ayarlarına bağlı olduğundan tablodaki rengin standartla tam olarak örtüşmeyebileceği unutulmamalıdır. Bundan dolayı, bir uzmana danıştıktan sonrasında nihai bir karar vermeye kıymet.

Fawori Dış Cephe Renk Kartelası

Dış cephe renkleri

Yeni sürem renk kartelası, Yalnız eviniz için doğru rengi seçmenin değil, hem de yüzeyi uzun seneler rutubet, küf ve öteki dış etkenlerden koruyacak boyanın da mühim bulunduğunu ihmal etmeyin. Fawori boya bir tek güvenli ve çevre dostu olmakla kalmaz, hem de cephenin bozulmamış güzelliğini uzun süre korur.

Fawori Dış Cephe Renkleri Modelleri ve Tutarları

Fawori Dış Cephe Boya yorumları

Senelerce kullanım bu ürünün en iyi su bazlı lateks boya ürünü bulunduğunu kanıtlamış, ek olarak iklime dayanıklılık, havada uçuşan toza dayanıklılık açısından da eşi olmayan bir ürün.

Evinizin dış duvarlarına uygun Fawori boya renklerini buradan güncel olarak takip edebilir yada fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Fawori Dış Cephe Boya Yorumları

fawori boya

Fawori Boya hakkında son zamanlar oldukça pozitif yönde yorumlar görülmekte. Biz BeyazYastik.com olarak tavsiye ederiz. Evinizi çevreyle uyumlu bir halde harmanlamak için renk tonlarını seçerken organik renk şemasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Boya Renkleri editörlerimiz, cepheniz için muhteşem rengi seçmenize destek olmak için güzel renk kombinasyonlarından oluşan bir koleksiyon hazırladı.

işte size hepsiburada üstünde meydana getirilen popüler yorumlar;

Görkemli bir boya parasını son kuruşuna kadar hak ediyorum kesinlikle tavsiye ediyorum düşünmeden alabilirsiniz

bu paraya alabilinecek en iyi boya aldım kullandim memnunum.

araç-gereç güvelik data formlarına* kolay ulaşılabilen nadir türk firmalarından.

boya katalog

Fawori Boya Özellikleri

  • İklime karşı yüksek direnç, yoğun güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır, kendi rengini iyi meblağ
  • Muhteşem su direnci, alkali direnci, asit direnci, membranların kolayca çıkmaması için binaları uzun süre korur
  • Suda çözünür boya içeren muhteşem yapışma işlevi ek olarak temizlemeye karşı kuvvetli bir dirence haizdir
  • Apartmanlar, villalar, yüksek binalar, hastaneler, okullar için
  • Kire karşı muhteşem direnç, 8 yıla kadar kullanım ömrü

Tavsiye: En Oldukca Tercih Edilen Boya Markaları

Boya renk uzmanları, bir evin cephesi için renk seçerken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mühim noktaların bir listesini hazırladı.

1. Renk geniş bir yüzeyde daha açık görünecektir.

Elde etmeyi düşündüğünüzden birazcık daha azca koyu ve karmaşık bir renk seçin.

Ahşap cepheler için gölgeler opak ve yarı saydam olarak ayrılmıştır. Fawori kataloğu, cephe sırları ve yağlar için 40 yarı saydam renk tonu ihtiva eder. Tüm Fawori dış mekan renk katalogları Fin doğasından esinlenmiştir ve bilhassa İskandinav vatanlarında popüler olan renkleri içermektedir.

2. Çevre, günün saati ve senenin mevsimi önemlidir.

Yakından ve uzaktan bakıldığında renkler değişik görünür. Açık renklerde boyanmış bir ev, çevrenin arka planına karşı uzaktan göze çarpacak ve koyu gölgeli bir ev, tam tersine uyumlu bir halde uyum elde edecektir. Kaide olarak, karanlık cepheler orman arka planına ve açık alanlarda – açık alanlara karşı iyi görünüyor.

Evin gölgelerini iyi mi algıladığınız, ağaçların yapraklarından, yazın canlı renklerinden ve kışın soğuk tonlarından da etkilenir. Bundan dolayı, senenin herhangi bir zamanında iyi görünecek en güvenli seçim yansız bir cephe rengidir.

3. Bir kontrol rengi yapın.

Boyamaya başlamadan ilkin ufak bir yüzeyde tecrübe etme boyaması yapmanızı tavsiye ederiz. Bu, gölgenin doğru olmasını elde edecektir. Yarı saydam bir kaplama elde etmek istiyorsanız, Fawori boya kataloğuna gore varlıklı tonlarda renklendirilmiş ve cepheyi 10 yıla kadar korumuş olan fawori cephe renklerini seçin! Lütfen yarı saydam kaplamalar kullanırken ahşabın kalitesinin nihai sonucu büyük seviyede etkilediğini ihmal etmeyin.

Opak bir yüzey tercih ediyorsanız, cepheyi 20 yıla kadar korumuş olan ve ahşap yapısını kabartma şeklinde gösteren, su bazlı bir kaplama antiseptiği olan fawori’yi kullanın.

4. Cephe için bitmiş renk kombinasyonları – “Güzel Ev”.

Boya Renkleri uzmanları, eviniz için renk tonlarını seçmeyi kolaylaştırmak için 40 renk kombinasyonu geliştirdi. Renkler, İskandinav cephe boyama geleneklerinden esinlenmiştir ve dış mekan yüzeyleri için hazır renk kombinasyonları halinde birleştirilmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu