Boya Hakkında Herşey

Yeni Ev Duvar Kağıdı Modelleri 2023

Ev dekorasyonlarını duvar kağıtları ile daha egzotik yada daha hareketli bir hale getirmek isteyen okurlarımız adına en yeni duvar kağıtlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu mevzu da son olarak 3 boyutlu duvar kağıtları yada öteki adı ile 3D duvar kağıdı modellerine göz atmıştık. Daha öncesinde ise “Salon duvar kağıdı nasıl şeçilmeli?” ve “Tv arkası duvar kağıdı ne gibi Olmalı?” şeklinde soruların yanıtını vermeye çalışmıştık. Hatta çeşitli yapı marketlerimizi gezerek sizleri en ucuz duvar kağıdı modelleri ve tutarları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Mesela Koçtaş duvar kağıtları ve Bauhaus duvar kağıtları tutarları ve görselleri ile beraber sayfalarımızda yer almıştı.

Yeni Duvar Kağıdı Modelleri 2023

Bu sayfamızda duvar kağıdı markalarının en yeni kataloglarında yer edinen birbirinden güzel duvar kağıtlarını mercek altına alıyor, duvar kağıdı seçimi mevzusunda kararsızlık yaşayan okurlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Dolayısı ile eğer salonunuz, oturma yada yatak odanız için hemen hemen bir duvar kağıdı seçemediyseniz burada ki kartelalara göz atmanızı tavsiye ederiz. Zira burada hayalini kurduğunuz duvar kağıdınız bulmanız içten bile değil.

Salon Duvar Kağıdı Modelleri 2023

Salonlarımız evlerimizin dekorasyon mevzusunda en fazla ehemmiyet gösterdiğimiz ve dolayısı ile en fazlaca para harcadığımız odalarıdır. Bundan dolayı genel olarak lüks tarzlarda dekore edilirler. Organik olarak duvar kağıtları da bu tarza uygun damask desenli modellerden seçilir. Hem yerli, hem de ithal duvar kağıtlarının 2023 yılı kataloglarına baktığımızda ise bu biçim duvar kağıtlarının tekrardan yorumlandığı, görsel ve kalite anlamında daha da güçlendirildiğini görüyoruz. Markalar yeni kataloglarına o şekilde şahane desenler eklemişler ki bu desenleri gördükten sonrasında halihazırda duvarınızda yer edinen duvar kağıtlarınızı söktürüp bu tarz şeyleri yaptırmanız içten bile değil 🙂

Salon İçin Duvar Kağıdı

Teknoloji rüzgarını da arkasına alan duvar kağıdı üreticileri, damask desenleri görkemli bir hale getirdiler. Örnek olarak üst resimde gördüğünüz şeklinde 3 boyutlu seçenekler sundular müşterilerine. Aniden bilhassa Avrupa da lüks mekanların vazgeçilmezi olan bu duvar kağıtları vatanımızda de yavaş yavaş popüler hale geliyorlar. Bundan dolayı günü yakalamak, duvar kağıtlarınızı senelerce modası geçmeden kullanmak adına tercihinizi bu biçim duvar kağıtlarından kullanmanızı tavsiye ederiz. Normal olarak tutarları birazcık yüksek. Mesela yukarıda resmini gördüğünüz,altın varaklı duvar kağıdının metrekare fiyatı 140,00 TL civarında. Örnek olarak 5 m² bir duvarınız var ise bu duvar kağıdı için ödeyeceğiniz para işçilik hariç 700,00 TL tutuyor.

Çağıl Salon Duvar Kağıtları ve Tutarları 2023

Lüks- Avangart tarzlardan hoşlanmayan ve salonlarını çağıl tarzlarda dekore eden takipçilerimiz için de inanılma duvar kağıdı modellerinin bulunduğunu görüyoruz. Hatta bu tip salonlar için daha çok seçenek bulunduğunu bile söyleyebiliriz. Bu biçim salonlarda ise daha fazlaca geometrik desenli duvar kağıtlarının trend halinde. Sadece yeni teknolojilerle üretilen duvar kağıtlarında daha değişik çağıl desenler ön planda. Üstelik tutarları da oldukça uygun bu yeni ve çağıl salon duvar kağıtlarının. Mesela üst resimde gördüğünüz bu mükemmel duvar kağıdının m² fiyatı 60,00 TL civarında…

Oturma Odası Duvar Kağıdı Modelleri 2023

Oturma odası duvar kağıdı seçimi salonlara nazaran daha kolaydır. Zira genel olarak salonlar lüks tarzlarda dekore edildikleri için oturma odaları çağıl yada geleneksel tarzlarda dekore edilirler. Bundan dolayı duvar kağıdı seçimi mevzusunda eliniz inanılmaz güçlenir. Örnek olarak son zamanların trendi haline gelen Vintage seçimi bir oturma odası dekorasyonu yaptıysanız şu üstteki duvar kağıdı deseni ideal bir tercih olacaktır sizin için. Bu yeni tasarım Vintage seçimi duvar kağıdının m² fiyatı ise 160,00 TL civarında. Çağıl bir oturma odası dekorasyonuna sahipseniz aşağıda ki hususi tasarım duvar kağıdını da ne olursa olsun değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Fakat bu ürün oldukça pahalı, zira geometrik İskandinav tasarımına haiz bu duvar kağıdının m² fiyatı 300,00 TL olarak belirlenmiş.

Trend Duvar Kağıdı Modelleri 2023

Aslen sizlere daha bir fazlaca fazla duvar kağıdı seçeneği sunabiliriz. Fakat bu kadar duvar kağıdına ne boyarenkleri.net’un bu sayfası, ne de kelimeler yetersiz kalır. Bundan dolayı derhal alt tarafta hem oturma odalarınız, hem salonlarınız, hem de yatak odalarınız için birbirinden güzel son moda duvar kağıtlarından meydana gelen bir foto galeri hazırladık. Bu galeriye göz atarak hayalini kurduğunuz duvar kağıdı desenini bulabilirsiniz.

Yeni Moda Duvar Kağıdı Kataloğu Örnekleri

Derhal hatırlatmak isteriz ki boyarenkleri.net olarak herhangi bir halde ürün satışı yapmamaktayız. Burada gördüğünüz duvar kağıtları çeşitli duvar kağıdı markaları ve üreticilerinin 2023 kataloglarından sizlere düşünce vermek için yerleştirilmiş ürünlerdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu