İç Cephe Renkleri

Polisan Yeni İç Cephe Renk Kartelası 2023

Polisan İç Cephe Boya Katalogunda hangi renkler var beraber inceleyip evimiz için en ideal renk tonunu belirlemeye çalışacağız. Evinizi dekore ederken renkleri, göz önünde bulundurmanız ihtiyaç duyulan en mühim unsurlardan biridir. İstediğiniz havayı yaratır ve evi rahat ve keyifli hale getirir.

Ev Kozmetik

Polisan Renk de son aşama kişiseldir. Bir dergideki canlı oda düzenine aşık olmak kolaydır. Sadece, başkasının tasarımını evinizde kullanmak bir çok vakit o denli rahat değildir şu sebeple onunla senelerce her gün yaşamak zorunda kalacaksınız. Birazcık bilgiyle donanmış olarak, beğeninize uyumlu bir renk kombinasyonu seçebilirsiniz.

Polisan Boya Renkleri & Kataloğu

 

Polisan Renk seçimi: Adım atmak için odanızın havasına karar verin ve onu iyi mi kullandığınızı düşünün. Genel olarak, kanepe yada boya işi şeklinde büyük parçalar için yansız renkler seçin. Bu öğelerin değiştirilmesi çoğu zaman daha zor yada daha pahalıdır. Acele sıkılırsanız, yastık yada perde şeklinde çıkarılması kolay vurgularda daha canlı yada alışılmadık bir renk kullanın.

Polisan en fazlaca tercih edilen renkler

Polisan en çok tercih edilen renkler

Bu sürem en fazlaca tercih sebebi olan Polisan iç duvar renklerine izahat ve resimlerle sunmaya çalışacağız. Arkasından, mevcut bir iç tasarım öğesini seçin ve onun etrafına inşa edin. Sevdiğiniz bir kanepeniz olabilir, sadece oturma odanızdaki hiçbir şeye uymuyor (hemen hemen). Yada yiyecek odanızda hoş bir renk düzenine haiz kıymetli bir cam eşyanız olabilir. Neyi sevdiğinizi ve neyi sevmediğinizi sıralayın, peşinden adım atmak için bir ana renk seçin.

Polisan Elegans 20 Kilo

polisan elegans

Alışveriş yaparken, seçtiğiniz renklerde tabak, boya parçaları, yastık yada kumaş parçası şeklinde ufak bir eşyayı yanınıza alın. Elegants boyayı Öğeyi fotoğraflamak daha kolay görünebilir, sadece kameraların hepsi farklıdır ve renk ve kontrast açısından sonsuz varyasyonlara haizdir.

Polisan gri tonları

Polisan gri tonları

Gri renkler Evinizdeki renkleri eşleştirmenin en kolay yolu, tek renkli bir renk damak tutmaktır. Pembe şeklinde bir renk seçin ve açık, orta ve koyu pembe parçaları ilave edin. Açık gri, krem ​​yada beyaz şeklinde yansız tonlar ilave edin. Mesela, koyu mavi perdeleriniz var ise, duvarları yumuşak bir griye boyamayı ve koyu mavi bir kanepe eklemeyi düşünün. Açık yada orta mavi vurgular hepsini birbirine bağlar.

Polisan marjinal gri fiyat 2,5 litre

Benzer renkler, sarı, altın ve turuncu şeklinde renk tekerleğinde yan yana üç renk. Marjinal 2.5 litre fiyatına buradan güncel olarak bakabilirsiniz. Bir renk seçin ve etrafındakileri eşleştirmek için kullanın. Bu neredeyse tek renkli bir renk damak gibidir, sadece ince varyasyonlar daha çok ilgi katar ve bir tema yapmaya destek sağlar. Mesela sarı-yeşil, yeşil ve mavi-yeşil, odanın yazlık görünmesini sağlar.

Polisan fiyat sıralaması

Polisan İç Cephe Boya

Polisan boya güncel fiyat litesine buradan ulaşabilirsiniz. Renk eşleştirme mevzusunda daha hırslıysanız, uyum yaratmak için bir renk çarkına danışın. Birincil, ikincil ve üçüncül renkler arasındaki ilişkileri gösterir. Çocukken çoğumuz ana renklerin kırmızı, sarı ve mavi bulunduğunu öğrendik. İkincil renkler, birbirine karıştırılarak yeşil, turuncu yada mor oluşturan ana renklerden ikisidir. Kırmızı-turuncu yada mavi-yeşil şeklinde üçüncül renklerde daha ince varyasyonlar görülür.

Polisan Boya çeşitleri nötrler

Polisan Boya çeşitleri nötrler

Nötrler, iç tasarımınızı birleştirmenin başka bir kolay yoludur. Polisan boya Eşleştirmeleri basittir ve odanın rahatlatıcı ve zevkli görünmesini sağlamak kolaydır. Siyah, beyaz, gri ve kremin tümü klasik yansız renklerdir. Kirli beyaz, krem ​​yada sarı yada kahverengi şeklinde çeşitli tonlara haiz beyazların hepsi fazlaca yönlüdür ve üstünde çalışılması kolaydır. Mobilya yada halı şeklinde büyük parçalarla yansız tonlarda başlayın ve en sevdiğiniz renkte daha ufak parçalar ilave edin.

Polisan dekora Boya

Polisan dekora Boya

Daha maceracı olanlar için tamamlayıcı renkleri seçin. Dekorasyona en iyi uyum elde eden Polisan renkleri. Bu renkler, mavi ve turuncu şeklinde renk çarkında birbirinin karşısındadır. Çağdaş görünen canlı, yüksek kontrastlı tasarımlar oluşturmak için bu tarz şeyleri kullanın. Bu, bir yetişkinin yatak odası için istediğiniz şey olmayabilir, sadece bir aile odası yada çocuk odasında keyifli bir görünüm yaratır.

Son düşünceler

Renk uyumu kafa karıştırıcı olabilir, sadece eviniz için hoş ve konforlu bir iç tasarım oluşturmak için aslına bakarsan haiz olduğunuz renkleri kullanın. Rahatlayın, eğlenin ve beğenmezseniz kolayca değiştirebileceğinizi bilin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu