Boya Hakkında Herşey

2023 Moda Duvar Renkleri Trendler

Muhtemelen duvar renklerinizden sıkıldınız yada boyası iyice eskiyen, yıpranan evinizi boyattırmaya karar verdiniz. Şu sıralar “evimi ne renge boyamalıyım” diye kara kara düşünüp İnternet’te bir gezinti halletmeye karar verdiniz ve kendinizi burada buldunuz. işte size Evi Boyayacak 25 Renk Trendi Eğer tahminlerimiz doğru ise sizlerde doğru yerdesiniz dostlar, zira boyarenkleri.net olarak bu mevzu da yüzlerce yazı yayınlayarak sizin durumunuzda olan okurlarımıza destek olmuştuk. Son moda iç Cephe Boya renkleri ve En çok tutulan duvar boyası renkleri benzer biçimde mevzularımızda duvar rengi tavsiye ve önerilerinde bulunduk. Boya markalarının 2023 duvar boyası trendleri de sayfalarımızda yer aldı. 2023 İç Cephe Boya Renkleri Filli Boya ve Marshall Boya Renkleri 2023 makalelerimizde bu markaların son olarak duvar boya rengi katalogları editörlerimiz tarafınca incelendi.

2023 Duvar Renkleri Trendler

Bu sayfamıza ise ülkemizin önder boya markalarından kabul edilen Fawori Boya 2023 iç cephe renk kataloğu konuk oluyor. Hatırlarsanız markanın geçtiğimiz son 10 yıla kum ve taş dokulu duvar renkleri damgasını vurmuştu hatırlarsanız. Başta Kum Beji olmak suretiyle Sahil, Lüle Taşı yada çakıl taşı benzer biçimde duvar renkleri oldukça tutulmuştu. Yeni binalarda, yada tekrardan dekore edilen evlerde, ofislerde bahsi geçen bu renkler çoğunlukla kullanılmıştı. Sadece bu renklerin bu kadar fazla ve uzun süre kullanılması vakit içinde insanların sıkılmasına yol açtı. Şimdilerde insanoğlu 10 yıl ilkin kum bejine yada çakıl taşı rengine boyattıkları evleri için yeni ve daha çağıl duvar renkleri aramaktalar.

Fawori Boya İç Cephe Renk Kartelası 2023

Haklılar da şundan dolayı girdiğimiz her mekanda karşılaştığımız bu renkler artık iyice can sıkar hale geldi. Üstelik artık boya markalarının yepyeni ve tabiri caizse süper duvar renkleri var. Mesela Fawori Boya yeni renk kartelasında inanılmaz renklere rastladık. Hadi gelin şimdi bu yeni renk kartelasına hep beraber göz atalım. Fawori Boya yeni yıla girerken güncellediği renk kataloğunda yüzlerce değişik renk tonunun potansiyel müşterilerinin beğenisine sundu.

Son Moda Duvar Renkleri ile Fawori Boya

Yüzlerce derken abartmadığımıza güvenli olabilirsiniz, zira birazdan bu kataloğu data ve beğenilerinize sunacağız. Marka maviden sarıya, yeşilde kırmızıya, beyazdan siyaha bir oldukça ana rengin hiçbir yerde göremeyeceğiniz değişik tonlarını yeni kartelasında bir araya getirmiş. Son dönemde trend olan renklerin türevlerini bir o kadar güzel harmanlamış ki Fawori Boya. Örneğin İskandinav akımı ile moda olan mavinin ve bu tarzda çoğunlukla kullanılan donanma mavisinin oldukça değişik seçenekleri var yeni katalogda. Ek olarak mavi sevenler için “Denim” ve “Mist” benzer biçimde değişik seçeneklerde konulmuş kataloğa.

Fawori Boya Çağdaş İç Cephe Renkleri

Lila, pembe yada turuncu tonları kullanmayı düşünen, yatak odalarında, genç odalarında bu renkleri tercih edenler için Nectar, Mazpiran ve Lilac tonları var örneğin. Bu tonların onlarca alt türevi de sunulmuş bu katalogda. Oldukça zor fakat bu tonları beğenmezseniz, fakat bu renklere yakın daha soft tonlar istiyorsanız Pink, Powder, Romantic ve Salsa benzer biçimde oldukça güzel daha bir oldukça aklınızı karıştıracak renk seçenekleri de mevcut Fawori Boya 2023 kataloğunda.

Fawori Boya İç Cephe Renk Kartelası

Kısacası markanın bu yeni renk kartelasını bu sayfada anlatmakla bitiremeyiz. Kelimeler yetersiz kalır. Dolayısıyla sözü daha çok uzatmayalım ve sizleri derhal alt taraftaki foto galerimiz içindeki Fawori Boya renk kataloğu ile baş başa bırakalım. Güvenilir olun yukarıda bahsettiğimiz benzer biçimde taş ve kum renklerinden sıkılanlar, bu kataloğu incelerken bile asla sıkılmayacaklardır. Zira ev boyattırmadan derhal ilkin sonradan pişman olmamak adına ne olursa olsun görülmesi ihtiyaç duyulan müthiş renkler var.

Fawori Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2023

Fawori Boya Renklerinin Daha Fazlası

Foto galerimiz içinde beğenilerinize sunduğumuz renkleri ve daha fazlasını, daha canlı ve yakından görmek adına Fawori Boya bayileri yada Fawori Boya Resmi Sayfasını bağlantıya tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu