Boya Hakkında Herşey

Koçtaş Yeni Ev Duvar Kağıdı 2023 Modelleri

Duvar dekorasyonunu şık bir duvar kağıdı ile daha karakterli ve daha kuvvetli bir hale getirmek isteyen okurlarımız için araştırmalara devam ediyoruz efendim. Sizler için hem kaliteli hem de en ucuz duvar kağıdı modelleri ve tutarları bulmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde çeşitli yapı marketlerimizi ziyaret ettik hatıralarsanız. Bu marketlerin duvar dekorasyonu reyonlarından duvar kağıdı modellerine göz attık. Sözgelişi tekzen duvar kağıdı yada bauhaus duvar kağıdı modelleri ve duvar kağıtları tutarları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. (Bağlantılara tıklayarak bu marketlerin ürünlerine de göz atabilirsiniz.)

Koçtaş Duvar Kağıdı 2023 Modelleri

Bu sayfamızda ise başlıktan da  anlayacağınız suretiyle ülkemizin en büyük yapı marketlerinden Koçtaş’ın duvar kağıdı reyonuna uğruyor ve buradan koçtaş 3 boyutlu duvar kağıtları da dahil olmak suretiyle bir oldukca duvar kağıdı deseni ve modeline göz atıyoruz. Dolayısı ile yeni dekore ettiğiniz bir mekanınız var ise ve bu mekan için hem uygun fiyatlı, hem de şık bir duvar kağıdı arıyorsanız burada ki modellere ne olursa olsun göz atmanızı tavsiye ederiz.

Koçtaş Duvar Kağıdı 3 Boyutlu Modelleri

Son zamanlarda 3D olarak malum 3 boyutlu duvar kağıtları pek bir trend oldular. Muhtemelen sizlerde bu duvar kağıtlarına hastasınız. Eğer tahminimiz doğru ise Koçtaş’a ne olursa olsun uğramanızı tavsiye ederiz. Zira gene son zamanların trend duvar kağıdı, mobilya ve seramik desenlerinden olan ve üst tarafta resmini gördüğünüz Koçtaş mermer desen duvar kağıdı modeline bayılacağınızı düşünüyoruz. Ürünün duvar kağıdı rulo fiyatı ise (5,33 m2) için 233,90 TL olarak belirlenmiş.

Koçtaş Taş ve Tuğla Desenli Duvar Kağıtları

Ek olarak çağıl mekanlarda çoğunlukla tercih edilen, taş, tuğla hatta tahta desenli duvar kağıtlarını da koçtaş’ta bulabilirsiniz. Mesela gene derhal üst tarafta uygulama örneği ile beraber gördüğünüz tahta desenli bu çağıl duvar kağıdının 5,33 m2 alan için belirlenen fiyatı ise yalnız 66,99 TL. Taş ve tuğla desenli ürünler için de rulo fiyatı aynı.

Uygun Fiyatlı Duvar Kağıtları Koştaş’ta

Seksenli yılların olmazsa olmaz duvar dekorasyon malzemesi olan Koçtaş duvar kağıtları 2010 yılından bu yana gene gözde duvar dekorasyon ürünleri arasına girdi.  Bu durumda doğal olarak ki yeni binalarda sıkça rastladığımız tek duvara duvar kağıdı uygulamasının oranı oldukça büyük. Dolayısı ile bu güzel malzemeye de olan ilgi oldukça arttı. Artık bir oldukca insan evinin minimum bir duvarında, yada minimum tek bir duvarında duvar kağıdı kullanıyor yada arzuluyor.

Koçtaş Duvar Kağıdı Rulo Tutarları

Eğer siz de bu modaya uyup evinizde duvar kağıdı dekorasyonu yapmak istiyorsanız Koçtaş’a ne olursa olsun uğramanızı tavsiye ederiz. Bundan dolayı bu yapı markette derhal her zevke ve her bütçeye uygun bir duvar kağıdı var dostlar. Koçtaş’ın duvar kağıdı reyonunda fiyatlar 30 TL ile 750 TL içinde değişiyor. Çeşit ise inanılmaz fazla. Boyanabilir duvar kağıtlarından, çizgili duvar kağıtlarına, damask duvar kağıtlarından, 3 boyutlu duvar kağıtlarına kadar bir oldukca ürün var ve bu ürünlerin en güzellerini derhal alt tarafta yer edinen foto galerimiz içinde detaylı bir halde inceleyebilirsiniz.

Koçtaş Duvar Modelleri Desenleri

Ayrıca derhal hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar vakit içinde Koçtaş Kampanyaları ve bu yapı marketin fiyat politikalarına bağlı olarak değişim gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel tutarları hakkında informasyon sahibi olmak adına Koçtaş Duvar Kağıtları resmi kategorisini de bağlantıya tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

daha fazlası için Koçtaş Duvar Modelleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu