Boya Hakkında Herşey

Cubo Boya Yeni İç Cephe Boyası Renkleri 2023

Kısa vakit ilkin en çok tutulan ve boyanan duvar renkleri hakkında bir araştırma yapmıştık hatırlarsanız. Araştırmamız içinde Marshall boya renk kataloğu ve Filli Boya Renk Kartelası şeklinde çeşitli markalardan örnekler vermiştik. Doğal olarak bir tek bu markalar değil, çeşitli boya markaları da en çok tutulan duvar boya renkleri ile sayfalarımıza konuk oldular. Bunun yanında duvar rengi seçiminize katkıda bulunmak adına Son moda iç cephe boya renkleri ve evi aydınlık gösteren boya rengi şeklinde mevzulara da değinmiştik. 2023 Ev içi boya renkleri araştırmalarımız devam ediyor. Marka marka en yeni duvar rengi boya kataloglarına göz atıyoruz.

Cubo Boya İç Cephe Boyası Renkleri 2023

Başlıktan da anlayacağınız suretiyle bu sayfamızın konuğu Cubo Boya. Son günlerde, 2000’li yılların popüler mankeni Emine Ün’ün oynadığı reklamlar ile adını duyuran marka epey bir merak uyandırdı. Cubo Boya’yı hepimiz şeklinde bizlerde merak ettik ve incelemeye aldık. Markanın renk kataloğuna geçmeden derhal ilkin Cubo Boya hakkında birazcık bilgilendirme yapmakta yarar var.

Cubo Boya Kimin ?

Efendim markanın üreticileri %100 yerli ana para yapısına haiz olan Başergün Boya ve Kimya A.Ş. İnşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 1994 senesinde süregelen şirket, 2019 Senesinde İstanbul, 2020 senesinde Elazığ yapı kimyasalları tesislerini hayata geçirmiş. Ülkemizin İnşaat Boyaları, Endüstri Boyaları, Yapı Kimyasalları (Seramik Grubu, Su İzolasyonu, Isı Yalıtımı) ve EPS üretimini de bir arada icra eden birkaç üreticisinden kabul edilen şirket yapıda çözümler sunmaya devam ediyor.

2023 İç Cephe Renk Kartelası ile Cubo Boya

Evet Cubo Boya kimin sorusu en dört gözle beklenen ve aranan sorularından başlangıcında geliyordu. Bu suali cevapladıktan sonrasında gelelim markanın dört gözle beklenen renklerine… Burada markanın iç cephe ve dış cephe renklerini iki değişik katalogda vitrine çıkardığını görüyoruz. Cubo Boya bu katalogları ise Boyacı Küpü İç Cephe Kartelası ve Boyacı Küpü Dış Cephe Kartelası olarak adlandırmış.

Cubo Boya Yeni Duvar Renkleri

Efendim paragraf aralarında gördüğünüz Boyacı Küpü İç Cephe Renk Kartelasında son aşama garip renkler var. Dolayısı ile duvar boyası renk seçimi yapmadan ilkin kataloğuna kesinlikle göz atılması ihtiyaç duyulan markalardan biri Cubo Boya. Şirket olarak eski, marka olarak yeni bir marka olmasına karşın Cubo Boya ürün gamında geniş bir renk yelpazesi ve trend olmaya aday duvar renkleri var.

Cubo Boya Boyacı Küpü İç Cephe Renk Kartelası

Örnek olarak son zamanların modası kerpiç tonlarından kabul edilen somon, sarının etkisinde bırakan tonu ayışığı, grinin en güzel tonlarından kabul edilen sedir şeklinde renkler var. Ek olarak bir zamanların olmazsa olmaz renklerinden kabul edilen kese kağıdı rengini de bu kartelada görüyoruz. Fakat Cubo Boya’nın tekrardan yorumlaması ve yeni kese kağıdı ismiyle…

Cubo İç Cephe Boyası Renkleri

Sizleri marka hakkında elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalıştık. Bir kaç iç cephe renginin uygulama örneğini de beğenilerinize sunduk. Fakat yukarıda da vurguladığımız şeklinde Cubo Boya oldukça geniş bir renk yelpazesine haiz. Dolayısı ile tüm bu renkleri boyarenkleri.net’un bu sayfasına sığdırmamız olanaksız. Bu yüzden daha çok Cubo Boya renklerine göz atmak adına Cubo Boya İç Cephe Renkleri resmi sayfasını da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu