İç Cephe Renkleri

DYO Yeni Renk Kataloğu İç Cephe 2023

DYO Yeni Renk Kataloğu İç Cephe 2023 Duvarlarını taptaze renklerle güzelleştirerek dekorasyonlarını yenilemeyi düşünen okurlarımız için duvar renklerine göz atmaya devam ediyoruz. Devletimizde ki boya üreticilerinin en yeni kataloglarını beğenilerinize sunuyoruz.

Bu bağlamda son olarak Filli Boya sayfalarımıza konuk olmuştu. Filli Boya’nın en iyi iç cephe boyası kataloğu ve bu katalogdan oldukca beğenilen Filli Boya gri tonları benzer biçimde spesifik mevzulara değinmiştik. Doğal olarak ki yalnız boya markaları ile sınırlamadık kendimizi. Sizlere düşünce vermek adına son moda iç cephe boya renkleri ve en çok boyanan duvar renkleri hakkında sizleri aydınlatmaya çalıştık. Bunun yanında evi aydınlık gösteren boya rengi ve salon boya renkleri 2023 modellerini inceledik.

DYO Renk Kataloğu İç Cephe 2023

Isterseniz yukarıda incelediğimiz konulardan ilginizi çekenleri verdiğimiz bağlantılara tıklayarak inceleyebilirsiniz. Fakat bu sayfamızda başlıktan da anlayacağınız suretiyle Dyo markasının yeni boya kataloğunu mercek altına alıyoruz. Markanın başta Gri/Beyaz olmak suretiyle, Sarı/Hardal, Mor/Lila, Turuncu/Bakır, Kırmızı/Magenta, Mavi/Türkuaz ve Yeşil/Haki olarak kategorize etmiş olduğu 2023 kartelasını detaylı olarak inceliyoruz.

Dyo İç Cephe Boyası Bej-Kahve Tonları

Dyo Boya 2023 renk kartelasında Bej/Kahve grubu hakikaten görülmesi ihtiyaç duyulan özellikte renklere haiz. Hepimiz bu renklerin yalnız içinde bulunduğumuz 2022 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşünüyoruz. Sonuçta son 10 senenin moda renkleri olan kum tonlarının yeni versiyonlarını bu kartelada görüyoruz. Örnek olarak Dyo Meltem rengi benzer biçimde, Vizon benzer biçimde, Kesekağıdı benzer biçimde…

İç Cephe Boya Renkleri 2023 Dyo Gri-Beyaz Tonları

Dyo Gri/Beyaz kataloğunda bilhassa aydınlık ve ferah mekanlar yaratmak isteyenler için şahane ve oldukca çağıl renkler var. Örnek olarak Dyo yeni Beliz tonu benzer biçimde. Bunun yanında Salda Kumu ve Buz Beyazı benzer biçimde renkler de evinizi aydınlık göstermeniz için son aşama ideal renkler. Beyaz tonlarının yanında son zamanların moda duvar renkleri içinde yer edinen Gri tonlarının da inanılmaz seçenekleri var Dyo’da. Başta Demirdağı olmak suretiyle, Toz Duman ve Zeytuni benzer biçimde…

Dyo Duvar Boyası Renkleri 2023 Sarı-Hardal Tonları

Aslen sarı pek ilgi görmeyen bir tonuydu. Dünyanın en büyük renk belirleyicisi Pantene Renk Enstitüsü tarafınca senenin rengi seçilene kadar. Doğal olarak bu büyük otoritenin bu rengi trend olarak belirlemesi sonucunda boya markaları ve üreticileri de sarının en güzel tonlarını kataloglarına eklediler. Dyo Boya da sıcak tonlar içinde yer edinen sarı tonlarını hardal ile bir araya getirerek potansiyel müşterilerinin beğenisine sunmuş. Bilhassa karanlık mekanları daha ferah ve aydınlık göstermek için ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz bu renkler içinde garip tonlar var. Örnek olarak Imtihan Sarısı ve Kaymak Taşı benzer biçimde…

2023 Duvar Boya Renkleri Dyo Yeşil-Haki Tonları

Markanın yeşil tonları da hakikaten oldukca güzel. Ev dekorasyonunda dikkat çeken ve bilindik renklerden değişik bir şeyler isteyenler için oldukça ideal renkler var. Örnek olarak Dyo Mine rengi şu sıralar çağıl mekanlarda pek bir moda. Bunun yanında Tomurcuk, Fıstıki ve Nil Yeşili benzer biçimde yeşil tonları da mükemmel. Fakat alışagelmiş yeşiller yerine daha sıradışı yeşil tonları kullanmak isteyenlerinse Dyo’nun yeni renkleri olan Yosun Yeşili, Luna Otu ve Irmak Yeşili benzer biçimde tonlarına kesinlikle göz atmalarını tavsiye ederiz.

Duvar Boyası Renkleri 2023 Dyo Mavi-Turkuaz Tonları

Çağdaş duvar renkleri içinde moda durumunda olan Mavi ve türevlerine gelecek olursak… Dyo boya 2023 kartelasında inanılmaz mavi tonlarına rastladığımızı söyleyebiliriz. Mesela Akvaryum tonu görkemli, Adriyatik tonu göz kamaştırıcı… Hele Toz Mavi tonu bilhassa adam çocuk odaları için biçilmiş kaftan durumunda. Geleneksel tarzların vazgeçilmezi, bununla beraber yeni trend Donanma Mavisi bile bu yeni katalogda yer ediniyor.

2023 DYO Duvar Boya Renkleri Kırmızı-Magneta Tonları

DYO Kırmızı/Magenta renk grubu genel olarak lüks tarzda dekorasyonlara hitab ediyor. Zira katalogda Saltanat Kırmızı ve Şarabi benzer biçimde bu tarza hususi şahane seçenekler var. Ek olarak bilhassa genç kız odası dekorasyonlarına uygun olarak Lilyum Pembe ve Prenses Pembe benzer biçimde masalsı duvar renklerini de bu kartela içinde bulabiliyorsunuz. Ayrıca Country dekorasyon tarzlarından hoşlananlar için hususi bir Gül Kurusu rengi de Dyo’nun bu kataloğuna eklenmiş.

Dyo 2023 Duvar Renkleri Mor-Lila Tonları

Mor ve Lila renkleri de son yıllarda trend halinde. Bilhassa yatak odalarında bu renkler çoğunlukla kullanılıyor. Fakat bu uyku modunda ki renklere DYO Boya perspektifinden bakmakta yarar var. Bu sebeple Dyo Mor/Lila kategorisinde son aşama değişik tonlar var. Mesela bir romantizm tonu olan Hercai benzer biçimde yada Serin Lila  ve Yeni Yakamoz benzer biçimde renkler muhtemelen yatak odalarının yeni trenleri olacaktır.

Dyo Boya Renk Kartelası 2023 Turuncu-Bakır Tonları

Kerpiç tonları 2023 yılının moda renkleri içinde yer alırken, DYO Boya’nın bu kataloğunda bu tonların oldukca şık türevlerine rastlıyoruz. Badem, Somon ve Latte benzer biçimde don aşama iddialı ve yalnız içinde bulunduğumuz yıla değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak renkleri de bu katalogda görüyoruz.

Dyo Boya Renkleri 2023 Kartelasına Göz Atın

Dyo Boya yeni sürem duvar renklerini sizler detaylı bir halde incelemeye çalıştık. Sadece bu  tonları daha net görmek ve uygulama örneklerini deneyimlemek isterseniz Dyo Boya İç Cephe Renk Kartelası resmi kategorisini de bağlantıya tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu