İç Cephe Renkleri

2023 Marshall İç Cephe Boya Ücretleri

Bu sayfada olduğunuza göre ya duvar renklerinizden hoşnut değilsiniz yada duvar boyalarınız epeyce yıprandı. Artık yeni renklere yada yepyeni bir duvar doyasına ihtiyacınız var. Dolayısı ile bu işin size ne kadara mal olacağı hakkında bir araştırma yapmaktasınız. O halde doğru yerdesiniz dostlar.

Şundan dolayı boyarenkleri.net olarak sizler için boya markaları ve tutarları hakkında yaptığımız incelemeler devam ediyor. Bu mevzu da daha ilkin yapı marketlerimizi gezmiş ve burada ki duvar boya tutarları hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Sözgelişi Koçtaş boya tutarları ve Tekzen boya tutarları konuk oldu sayfalarımıza. Bunun yanında markalara da göz attık. Filli Boya tutarları ve Polisan Boya tutarları hakkında bilgiler verdik.

Marshall İç Cephe Boya 2023 Tutarları

Bu sayfamızda ise bir başka markanın fiyatlarını mercek altına alıyoruz. Dünyanın en meşhur boya markalarından kabul edilen Marshall’ın tüm modellerini tutarları ile beraber inceliyoruz. Üstelik özellikleri ile beraber. Dolayısı ile eğer evinizi boyamak yada boyattırmak adına hemen hemen boya satın almadıysanız bu fiyatlara kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.

Marshall Sil-Temiz Fiyatı

Silikonlu ve yarı parlak görünümlü, su bazlı bir iç cephe boyası olan Marshall Sil-Temiz, yüksek örtücülüğe ve üstün yayılma gücüne haiz özellikleri ile öne çıkıyor. Devrim durumunda kir tutmayan teknolojisi ve su itici özelliği yardımıyla boncuklanma efekti yaratan bu ürünün fiyatlarına gelecek olursak… Marshall Sil-Temiz 15 lt fiyatı 550 TL civarında. Ürünün 7,5 lt fiyatı 300 TL, 2,5 lt fiyatı ise 125 Lira seviyelerinde seyrediyor. Marshall Sil-Temiz duvar renkleri içinde bir fazlaca yeni renk seçeneği var. Adaçayı, Akşam Sefası, Bahar Dalı, Salep, Mahlep, Gelin Teli şeklinde…

Marshall Silikonlu Hususi Mat İç Cephe Boyası Tutarları

Son kat mat iç cephe duvar boyası olan bu ürün silinebilir duvar boyaları içinde içeriyor. Kaliteli duvar boyası isteyenler için ideal bir tercih bulunduğunu düşündüğümüz bu boyanın en mühim özelliği ise yüksek kapama ve iyi yapışma özelliği. Hem de su emme özelliği düşük, zaman içinde renk değişimi yapmayan su bazlı ve rahatsız edici kokusu olmayan ürünün litre tutarları ise şu şekilde belirlenmiş. Marshall Silikonlu Hususi Mat 15 lt fiyatı 600 TL. Hususi mat serisinin 7,5 lt fiyatı 400 TL, 2,5 fiyatı ise averaj 100 TL.

Marshall Antibakteriyel Hijyen Tutarları

Zaman içinde renk değişimi yapmayan, sararmayan, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, yüksek kapama ve yapışma özelliğine haiz bu ürünün en mühim özelliği antibakteriyel olması. İçeriğindeki gümüş iyonları yardımıyla bakterilere karşı %99 koruma elde eden bu boya rutubet, rutubet ve havasızlık sebebi ile duvar yüzeyinde oluşabilecek küf ve mantarlara karşı da etkin bir direnç gösteriyor. Ürünün yalnız 2,5 litre ve 15 lt hacim seçenekleri bulunurken, Marshall antibakteriyel hijyen su bazlı iç cephe boyası 15 lt fiyatı 500 TL şeklinde sayılara satılıyor. Ürünün 2,5 lt fiyatı ise 125 TL olarak görünüyor.

Marshall Plastik Mat İç Cephe Boyası Tutarları

Markanın en fazlaca tercih edilen ürünlerinden kabul edilen plastik mat duvar boyasına gelecek olursak. Bu boya gene kokusuz, silinebilir, kolay uygulanabilme, yüksek kapama ve iyi yapışma özellikleri ile öne çıkıyor. Muhteşem beyazlığa haiz son kat, mat iç cephe duvar boyası olan Marshall plastik mat iç cephe boyası 15 lt fiyatı ise 480 TL, 2,5 litre fiyatı ise 100 TL olarak belirlenmiş.

Marshall Fit Silikonlu İpek Mat Tutarları

Gene Marshall kalitesi altında sararmayan, seneler içinde renk değişimi yapmayan, su emme özelliği düşük, silikonlu, silinebilen, son kat, ipek mat iç mekân duvar boyası Fit litre yerine Kilogram hacimleri ile satışa sunulmuş. Buna gore Marshall fit silikonlu 20 kilo fiyatı 350-400 TL fiyat aralığında. Ürünün 10 Kilogram fiyatı 200 TL, 3,5 Kilogram fiyatı ise 90 TL civarında…

Marshall Duvar Renkleri ve Tutarları 2023

Yukarıda sizler için markanın en yeni duvar boyalarını fiyat ve özellikleri ile beraber incelemeye çalıştık. Marshall duvar renkleri 2023 kataloğuna bu bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz. Ek olarak markanın güncel boya fiyat ve özellikleri için Marshall iç cephe boya tutarları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu