Boya Firmaları

Bi’Boya Hakkında Genel Bilgiler

Bi’Boya Hakkında Genel Bilgiler ve Son moda iç cephe boya renkleri boyarenkleri.net sayfalarına konuk olmaya devam ediyor. Bu bağlamda son olarak 2023 trend duvar boya renkleri ve En fazlaca boyanan duvar renkleri mevzularını sizlerle paylaşmıştık. Bunun yanında salon boya renkleri 2023 kartelaları hakkında da sizleri bilgilendirmiştik. Doğal olarak boya markaları ve üreticilerinin kataloglarını da inceledik. Örneğin 2023 duvar boya renkleri Filli Boya sayfalarımıza konuk oldu. Ek olarak 2023 duvar boya renkleri Polisan kataloğuna da göz atık. Isterseniz bağlantılara tıklayarak bahsi geçen bu mevzulara da göz atabilirsiniz. Fakat duvar boya renkleri mevzusunda araştırmalarımız devam ediyor. Bu sayfamızda başlıktan da anlayacağınız suretiyle Bi’Boya markasının renklerini masaya yatırıyoruz.

Bi’Boya Hakkında Bilgiler

Markanın renklerine geçmeden derhal ilkin en azından kalitesi hakkında informasyon sahibi olmanız adına sizlere birazcık informasyon verelim. Zira son zamanlarda ekranlarda çoğunlukla reklamlarını gördüğümüz bu markayla ilgili olarak “Bi’Boya Kimin?” şeklinde soruları çoğunlukla alıyoruz. Yeni duyulan bir marka oluşundan kalitesi de merak mevzusu ek olarak. Zira “Bi boya kaliteli mi?” sorusunu soran sorana… Sadece endişelenmeyin, bu sebeple her ne kadar adını yeni duyuyor olsanız da Bi’Boya neredeyse yarım yüzyıl ilkin temelleri atılan Kale grubuna ilişik bir marka. Doğrusu sorun yok 🙂

Bi’Boya Renk Kartelası 2023

Dolayısı ile Kale’nin verdiği yılların deneyimi ile hakikaten muhteşem renkleri markanın kataloğunda görüyoruz. Bu yüzden ev boyattırmadan derhal ilkin Bi’Boya renk kataloğu içinde bulunan renklere kesinlikle göz atmakta, renkleri hakkında informasyon almakta yarar var dostlar. Bu yüzden evlerini boyattırmayı düşünen siz kıymetli boyarenkleri.net okurları için markanın kartelasını incelemeye alıyoruz.

2023 En Popüler Duvar Renkleri Bi’Boya

Şampanya, kirli beyaz, kırık beyaz hatta son 10 senedir kum beji ve sahil şeklinde tonlar klasikleşmişken, aniden yaşamımıza garip garip renkler girmeye başladı. Bu şekilde açık renklere alışmışken, gri ve kahve duvar renkleri çağıl evlerin vazgeçilmezleri arasına girdi. Bi’Boya’da bu tür renklerin hakikaten güzel örnekleri var. Örneğin Bi’ Boya Akay rengi ile Bi’Boya Karamel rengi şeklinde.

Trend İç Cephe Duvar Renkleri Bi’Boya’da

İşin güzel tarafı Bi’Boya da derhal her dekorasyon tarzına uygun renk alternatifi var. Mesela mavi ve tonlarını sevenler için Göl ve Sis başta olmak suretiyle, Atlas, Seren, Okyanus şeklinde seçenekler var. Markanın Yeşil tonlarında ise Dere, Filiz, Zümrüt ve Çağla şeklinde renkler hakikaten insanoğlunun aklını çelecek kadar güzel.

Yeni Moda Duvar Renkleri ile Bi’Boya

Son yılların çağıl duvar renkleri içinde yer edinen gri tonlarına Bi’Boya kataloğunda ayrı bir paragraf açmak gerekiyor. Zira gri adına görkemli renk tonları var. Mesela Gece, Damla ve Demir renklerine kesinlikle göz atmak gerekiyor. Gene soğuk ve etkisiz renklerden hoşlananlar için Krater, Kuartz ve Kristal şeklinde Bi’Boya renkleri mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bahsi geçen bu renkler bununla beraber organik ve rustik dekorasyonlar için oldukça uyumlu tonlar olacaktır.

Bi’Boya Tutarları Iyi mi?

Markanın renkleri hakkında küçük çaplı bir informasyon verdik. Fakat kesinlikle fiyat mevzusunda da informasyon almak isteyeceksiniz. Zira marka ile ilgili aramalarda bilhassa Bi’Boya 20 kilo Tutarları çoğunlukla yapılıyor. Bu yüzden fiyatlar mevzusunda da sizleri aydınlatalım. Markanın Bi’Boya plastik duvar boyası ürün gamının 3,5 KG fiyatı 60 TL, 10 KG fiyatı 155 TL ve 20 KG fiyatı ise 292 TL olarak görünüyor. Silikonlu mat iç cephe boyası fiyatı, 2,5 lt 70 TL, 7,5 lt 190 TL, 15 lt tutarları ise 365 TL olarak belirlenmiş. İpek Mat duvar boyası tutarları ise Bi’Boya fiyat sıralaması üstünde 2,5 lt 93 TL, 7,5 lt 255  TL, 15 lt ise 500 TL olarak görünüyor.

Doğal olarak verdiğimiz bu fiyatlar süre içinde değişim izah edebilir. Bu nedenle3 hem burada gördüğünüz renkleri daha detaylı incelemek, hem de markanın güncel tutarları hakkında informasyon almak adına Bi’Boya Duvar Renkleri resmi kategorisinde ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu