Boya Hakkında Herşey

Duvarlar için boya tavsiyeleri 2023

Duvarlar için boya tavsiyeleri konusu, dünyadaki en temsili boya şirketleri tarafından seçilen renklerin bir listesidir. Bu uydurulmuş bir liste veya varsayım değildir. Renkler, ünlü renk uzmanları ve tasarımcılar tarafından seçilir. Yılın renkleri şunlardır:

2023 Boya Renkleri: Yumuşak Açık Mavi

Renk Alba 2022

Yumuşak mavi renkler, sakin ve ferahlatıcı bir alan yaratmak için özeldir. Beyazla çok iyi birleşirler, aynı zamanda koyu sarı ve yumuşak pembe gibi diğer pastel tonlarla da neşeli ve neşeli bir alan yaratırlar. Yukarıdaki resimde görebileceğiniz renk… Aynı zamanda kahverengi, gri ve açık renkli ahşapların mükemmel bir arkadaşıdır.

öneri: Salonlar İçin Moda Duvar Renkleri

Grimsi yeşiller, yılın en popüler renkleri

Yeşil tonları ailesi çok geniştir ve kütle içinde grimsi veya grimsi olarak da bilinen bir grup nötr yeşili ayırt edebilirsiniz. Bu renk seti, sade ama çok rahatlatıcı alanlar yaratır. Kuru yeşil, zeytin ve çimento gibi tonlar öne çıkıyor.

Sherwin-Williams 2022

Boya şirketi Sherwin-Williams 2023 boya renklerinden biri olarak grimsi yeşili seçti. Evergren Sis, yumuşak nötrler, ahşabın sıcak tonları, metalik altın ve siyah detayların olduğu bir ortamda mükemmel görünen bir nötr yeşil. Sherwin Williams web sitesinde daha fazla bilgi.

Renk Benjamin Moore

Kuzey Amerika’da doğan başka bir şirket, Benjamin Moore, Bir öncekine çok benzeyen bir boya tonu seçti. Onun adı Ekim Sisi 1495, doğal ve sakin bir alan yaratmak istediğiniz her ev ortamı için şüphesiz bir renk. Daha fazlasını Banjamin Moore web sitesinde görebilirsiniz.

PPG boyaları 2022

Aynı şekilde boya üreticisi PPG Boyalar Seçtim Zeytin Baharı yılın rengi olarak, yeşilin yumuşak ve davetkar bir tonu. Diğer boya renkleri ile kombinlerde ise toprak tonları, sıcak beyazlar, kahveler ve hatta portakallar eşlik edebilir. PPG Paints’te daha fazla bilgi.

Nane yeşili, parlak ve ferahlatıcı

Renk Behr 2022

Yeşiller ile devam ederken, Kuzey Amerika firmasının seçtiği renge rastlıyoruz; behr boyalar. Arama esinti yolu Kullanıldığı her yerde huzur ve sükuneti ileten yumuşak ve taze nane yeşili boya tonudur.

Breezeway yeşil tonu beyazlar, griler ve ahşapla uyum sağlar. Bu sayede aydınlık ve doğal ama aynı zamanda zarif mekanlar yaratır. Oturma odası için özel bir boya gölgesi, aynı zamanda mutfakta ve hatta ev ofis gibi işyerlerinde harika görünüyor.

Nane Yeşili Masa Duvarı

Genel olarak nane yeşillikleri Pembe, mavi ve lavantanın diğer yumuşak tonlarının yanı sıra kirli beyaz ve gri gibi nötr tonlarla birleşirler. Daha fazla ayrıntıyı Behr’in sitesinde bulabilirsiniz.

Güçlü turuncu, farklı bir renk

Turuncu hayat ve dinamizm doludur. Kombinlemesi kolay bir renk olmasa da, her zaman bir sektör boyama veya turuncu bir vurgu oluşturma olasılığınız vardır. Evin tüm alanlarında çok hoş bir kaynak.

Renkli Comex 2022

Meksikalı resim şirketi Comex Karanlığın ardından yeniden doğuşu ve yeni bir uyanışı simgeleyen bir portakal seçmiştir. Onun adı Şeftali ve Comex sayfasında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu