Boya Hakkında Herşey

Moda iç cephe boya renkleri

Her yıl olduğu gibi, her yıl sezon boyunca kullanılacak ve trend olacak renklerin bir derlemesini yapıyoruz. Dünyadaki renk uzmanları, evimizin içini boyamak ve süslemek için bize bazı fikirler veriyor. 2023 boya renkleri şunlardır:

Toprak Ana

Akzo Nobel tarafından Toprak Ana

Alba, Bruguer ve Dulux, diğer boya şirketleri arasında sıcak ve doğal bir nötr ton seçmiştir. Adı “Toprak Ana” veya “Oyma Taş” ve yumuşak, grimsi kahverengi bir renk tonu. Gibi gölgelere benzer Sütlü kahve ya da vizon.

Öneri: Yeni Dyo İç Cephe Renk Kataloğu

Bu nötr renge, en yumuşak veya en yoğun kahverengilerden sıcak kırmızılara ve hatta sakin mavi veya yeşillere kadar çeşitli diğer tonlar eşlik eder.

Kent Bronz

Sherwin'den kentsel bronz

Öte yandan, Kuzey Amerika’daki boya şirketlerinden biri, Sherwin-Williams, koyu kahverengi bir ton sunar, nötr ve çok zariftir. İyi bir sonuç elde etmek için düzgün bir şekilde birleştirmeniz gereken bir renktir.

Urbane Bronze rengi her yere giyilebilir. Sıcak nötrler ve kemik veya kum gibi yumuşak tonlarla kombinlenebilir. Palete daha fazla renk katmak için yoğun yeşillikler ekleyebilirsiniz. Ve dekorasyonu tamamlamak için ahşap veya taş gibi doğal yüzeyler eklemeniz yeterli.

Kanyon Alacakaranlığı

Behr'den Kanyon Alacakaranlığı

Başka bir Kuzey Amerika şirketi, resimler, toprak rengi, sıcak ve yumuşak bir renk tercih etti. Görüldüğü gibi 2023 yılı için tüm seçenekler, doğayı çağrıştıran, sakin ve zindelik hissi yaratan mekanlar yaratmak için doğal ve rahat tonlara atıfta bulunuyor.

Tavsiye: Yatak odası dekorasyonunda mavi rengi kullanmak için 7 fikir

Bher’in rengi fildişi ve saf beyaz gibi beyaz tonlarla birleşiyor. Ayrıca açık ve koyu renkli ahşaplar, gri kumaşlar, çikolata rengi ve kum.

aşmak

Marshall tarafından aşıldı

PPG Boyaları ve Marshall onlar da yılın rengine sahiptir ve toprak tonu veya yumuşak tarçın olarak açıklanabilir. Şirketin 2023 renk paleti, Misty Aqua (bir akuamarin tonu) ve Big Cypress (orta yumuşak bir pişmiş toprak tonu) ile tamamlanıyor.

Renk, zarafetle bir sıcaklık dokunuşu eklemek istediğiniz her türlü iç mekan için uygundur. Transcend, sessiz maviler, sessiz yeşiller ve belirgin bir şekilde beyaz, dişbudak ve ahşaplarla eşleştirilir.

Ege Turkuaz

Ege Deniz Mavisi, Benjamin Moore

Bu durumda Benjamin Moore Bize gördüklerimizden farklı bir şey sunuyor. Toprak tonu değil, Teal veya Teal rengidir. olarak tercüme edilebilir ege deniz mavisi kesinlikle denizin rengine atıfta bulunuyor.

Her ne kadar öncekilerden farklı bir ton olsa da kullanıldığı mekanda dinginlik ve esenlik uyandırmayı da hedefliyor. Fildişi veya açık renkli ahşap, ayrıca koyu renk ahşap, çikolata ve hatta hardal rengi mobilyalara eşlik etmek için mükemmeldir.

Bu renklerden bazılarını beğendiyseniz, evinizde kullanmaktan çekinmeyin. Bir rengin iyi bir şekilde eşlik etmesi durumunda çirkin veya nahoş olmadığını unutmayın. Ve ona kendi özgün ve kişisel dokunuşunuzu verirseniz çok daha iyi olur.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu