Dış Cephe Renkleri

2023 Yeni Marshall Dış Cephe Renkleri

Marshall Dış ve cepheler için renkler kartelası ve kataloğu. Evin dış duvarlarının rengini seçerken doğru sonucu vermemize destek olacak önlemler alacağız, sadece kişisel zevk devamlı ön plandadır.

Misafirlerinizi cephenizdeki renkle karşılayın!

Marshall dış cephe boya özellikleri

Marshall boyanın özellikleri en başta anti-bakteriyel olması ve hava durumu koşullarına nazaran sağlam+kaliteli olmasıdır. Bir evin cephesi yada dış cephesi, kişiliğinizin ve ailenizin sunumudur, ziyaretçilerin ilk izlenimidir, bundan dolayı renkler yukarıda belirtilenleri ifade edecektir. Beyaz yada açık renkler saflık, belirli bir farklılık ve temizlik izlenimi verir. Sıcak renkler rahattır. Organik ve toprak renkleri daha rustik görünüyor.

Marshall Ana Renkler

Marshall Canlı Ana renkler

Dış cephe boya renk kataloğu

Bina dış duvar için renk kataloğundan istediğimiz rengin kodunu alarak satıcıya göstermemiz yeterlidir. Duvarların, kapıların, pencerelerin, diğerlerinin rengini değiştirebilsek de… zemin ve tavan değişime izin vermeyeceğinden, bundan dolayı seçilen rengin öncekilerle birleştirilmesi gerekecektir.

Öte taraftan, belirli tuğla yada taş cephelerde, duvarın orijinal renginden oldukca fazla değişim olmaksızın, yalnızca saydam malzemeler ve hatta belirli tonlarda uygulanır. Marshall Güncel Dış Cephe Renk Kataloğu herdaim size yeni renkler sunar. Onlara neredeyse devamlı çubuklarda, kirişlerde yada sütunlarda öteki tonlarla eşlik etmek, bir ton yada harmonik şema izlemeyi tavsiye etmek gerekir.

Canlı renkler
Marshall Canlı renkler

Marshall dış cephe boya kodları

Renk kombinasyonu ile Duvarların, kapıların, pencerelerin, diğerlerinin rengini değiştirebilsek de… zemin ve tavan değişime izin vermeyeceğinden, bundan dolayı seçilen rengin öncekilerle birleştirilmesi gereklidir. Marşal boyanın renk görselleri ve çeşitlerini konumuzda detaylıca görebilirsiniz. Ek olarak iç cephe için buraya bakabilirsiniz.

Öte taraftan, belirli tuğla yada taş cephelerde, duvarın orijinal renginden oldukca fazla değişim olmaksızın, yalnızca saydam malzemeler ve hatta belirli tonlarda uygulanır. Onlara neredeyse devamlı çubuklarda, kirişlerde yada sütunlarda öteki tonlarla eşlik etmek, bir ton yada harmonik şema izlemeyi tavsiye etmek gerekir.

nötr renkler
Yansız renkler

Marshall dış cephe boyası tutarları

Ucuz ve indirimli fiyatlar için HepsiBurada üstünden bakılabilir. Mahalleniz yada ikamet ettiğiniz yer iyi bir referanstır. Belirli yerleşim alanlarının yada yerlerin belirli renklere izin vermediğini, hatta tek bir gölgeye bile izin verildiğini ve bu da renk seçiminde kararlarınızı kısıtlayacağını ihmal etmeyin.

Sessiz renkler
Sessiz renkler

Mimari stiller

Marshall size tüm boya renk seçenekleri ile ustaca düşünülmüş mimari stiller sunar. Değişik mimari tarzlara, modaya yada stile özgü bir takım renk birlikte rol alıyor. Bazı renkler mimariye uyum sağlamaz, biçimlerini bozar. Açıkçası bu size kalmış. Sömürge evleri tercihen koyu çubuklar, kiremit çatılar ile beraber saf beyaz cepheler kullanır. Akdeniz evlerinde sarı tonları ve toprak rengi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Toprak veya Doğal Renkler
Toprak yada Organik Renkler

Ve son olarak sıcak iklimler için tavsiye edilen renkler soğuk ve açık tonlar, soğuk alanlar için ise sıcak tonlar tercih edilir.

yumuşak renkler
Yumuşak renkler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu