Dış Cephe Renkleri

2023 Yeni Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu

Yaşam renkleri Marshall’dan yeni çıkan ürünler. Marshall renk kataloğu, marshall boya renk çeşitleri 2023, marshall renk kartelası Yeni model trend boya renkleri

Marshall boya renk kartelası marşal boya renkleri | İç ve Dış Cephe Boyası | Dış Cephe cephe duvar boyası renkleri hakkında görseller.

En oldukça Tercih edilen Marshall Boya Renkleri

Yeni meydana getirilen dış mekanı dekorasyon yapmadan ilkin renklerin açığa çıkaracağı tesirleri hususunda data sahibi olmak gerekir.

Bilhassa dış cephe boya renkleri mevzusunda doğru seçimler yapmak daima kolay olmayabiliyor.
Bu mevzuda sizlere esin vermesi açısından yeni ve modaya uygun dizayn edilmiş renk seçiminde destek olamaya çalışacağız.

Bu aşamada renk seçimi yapmadan ilkin sektörde ön plana çıkan boya markalarının popüler boya renkleri ve tavsiyeleri sizin için düşünce deposu olabilir. Bugün yazımızda iç ve dış cephe boya renkleri mevzusunda sektörün en köklü ve tecrübeli markaları içinde yer edinen Marshall boya renkleri ve ön plana çıkan renk paletlerine yer veriyoruz.

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu

Marshall boya kataloğu renk mevzusunda size oldukça varlıklı bir renk yelpazesi sunuyor, hemde yaşam alanlarınız için size esin verecek birbirinden değişik renk paletleri içeriyor.
Öteki taraftan renk seçimi mevzusunda asla zorluk çekmeden ve risk almadan uygulayabileceğiniz beyaz, bej, krem, fildişi benzer biçimde popüler iç & dış cephe boya renkleri arasından evinize uygun bir renk kartelası seçmeyi düşünebilirsiniz.

Bu renkler dekorasyonda kullanımı oldukça popülerdir ve şık bir görünüm için güvence renk seçenekleridir. Sadece yaşam alanlarınız daha değişik ve hususi renkler arıyorsanız yazımızın devamında size esin verecek Marshall boya renkleri ve renk paletleri sizleri bekliyor. Marshall renk kataloğu kodları 2021 ve marshall renk paleti aşağıda belirtilen gibidir.

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu (1)

Birbirinden güzel boya renkleri ile Marshall boya 2023 iç cephe renk paleti ile evinizin dekorasyonunu yaparken hangi odaya hangi rengi uygulayacağınıza en önce renk paletindan bakarak bulabilirsiniz. Marshall boya Akzo nobel şirketi tarafınca kurulmuş bir alman markasıdır.

Marshall boyanın da niteliğini ve fiyatını karşılaştırdığımız süre bizlere hak vereceksiniz. Marshall boya İç cehpe renk paletinı 11 en temel kategori altında toplamış bunların tamamından oluşan renk paletinı BeyazYastik.Com ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu (2)

Marshall boya ile evinizin içerisini hangi renklere kaplayacağınıza karar vermediyseniz marşalın yeni moda birbirinden güzel renk uyumları ve renk kartelasındaki renklerle evinizi şekillendire bilirsiniz.

Marshall iç Cephe Renk Kataloğu

Marshall yeni sürem 2023 Renk kartelasındaki yeni renkleri keşfedebilirsiniz.
Marshall renk kartelasında yer edinen renklerden hangisi ile iç duvarlarınızı boyayacağınıza ve hangi boyayı evin hangi bölümünde kullanacağınıza karar vermek için esin almak istiyorsanız Marshall’ın kendi sitesinden esinlene bilirsiniz.

Canlı sarı

Canlı sarı

Canlı sarı renk seçeneği evinize hiper bir enerji verip pozitif elektrik salgılayacaktır. Ek olarak sarı renk kullanıldığı mekanda uyaran, neşelendiren, dikkat çeken bir tesir yaratır. Genişlemeyi, iletişimi ifade etmektedir.

Gri ve Lila renk uyumu

Gri ve Lila renk uyumu

Gri duvar boyaları her ne kadar en mütevazı ve klasik boyalardan birisi olarak kabul edilse de griye eklenen lila tonu, bu havayı tamamen değiştirip 2023 senesinde duvarlarınızda tercih edebileceğiniz oldukça çağıl ince bir alternatif haline getiriyor.

Açık Kil

Açık Kil

Yumuşak ve açık tonlardaki kil rengi duvarlar, herhangi bir odaya güneşli bigün havası vererek, iç ferahlatıcı ve rahatlık verici bir zarafet kazandırabilir. 2023 yılı duvar rengi trendlerine nazaran bej kahverengi tonları olmazsa olmaz olanlar için bu açık kil mükemmel bir alternatif olabilir.

Merlot

merlot

Bazı renkler vardı ki her ortamda her şeyi kusursuz, zevkli ve zarif kılar. Merlot benzer biçimde koyu ve derin bir renk de tam olarak alanınızı şıklığı ile sarıp, zihninizde şarap içip kitap okuma isteği uyandıracaktır.

Sis Beyazı

Sis Beyazı

İddialı bir renk olmayan sis beyazı, gri ve leylağın bir alt tonu, yumuşak pastel mavisi ve yeşili benzer biçimde karışımlardan ortaya çıkarılabildiği benzer biçimde, bir tek hafifçe bir bebek mavisi tonu vurgusuyla, ortamınıza rahatlık getirerecek bir renk olarak tercih edilebilir.

Yanık Portakal

Yanık Portakal

Yanık portakal rengi, varlıklı odak vurgular oluşturmak, hatta bu vurguları çeşitli ufak dozajlarda aynı renkte obje ve dekorlarla destekleyerek kışkırtıcı bir derinlik yaratmak için mükemmel bir seçimdir. Ortamı karanfil ve hardal renkte dekorlarla 2023 yılı duvar rengi trendlerine uygun sanat içerikli parlak bir dokunuş elde edilebilir.

Kömür Mavisi

Kömür Mavisi

Kömür mavisi  duvarlar evinizde, gölgeyi daha oldukça yönlü kılan bir yoğunluk hissettiren, esin ve iyileştirici enerji veren bir kompozisyon ortaya çıkarır. Her ne kadar fazla yoğunluğu, koyuluğu göz korkutsa da gün ışığıyla bütünleşen ortamlarda oldukça etkisi altına alan bir hava sezdirir.

Flamingo Pembesi

Flamingo Pembesi

Flamingo pembesi benzer biçimde yumuşak pasteller minimalist tasarımlar için devamlı sıcak bir zemin yaratır. Yaşam alanınızda yürekli bir renk trendi yada son olarak trend boya renkleriyle uzun solukta beklenmedik bir görünüm arıyorsanız, flamingo pembesi bir seçenek olarak değerlendirebileceğiniz “tatlış” bir renktir.

Kurşun Rengi

Kurşun Rengi

Süt beyaz-bej ve tüm beyaz duvarlara karşı varlıklı bir alternatif olan kurşun rengi, her ortamda mütevazi bir tuval sunuyor. Bu tonlarda seçebileceğiniz alternatif boya sayısında bayağı fazla seçeneğiniz de bulunuyor. Genel olarak, kuvvetli bir başlangıç ​​tesiri bıraktığı malum kurşun rengi tonlarıyla duvarlarınızda mütevazı ve tertipli bir hava yakalayabilirsiniz.

Canlı Mercan

Canlı Mercan

Canlı Mercan dolayısıyla “2023’in Trend Boya Renkleri”nden bahsederken önceki yılların renklerinden Canlı Mercandan bahsetmemek doğal ki hata olurdu.

Klasik Mavi

Klasik Mavi

Klasik mavi’nin tüm duvarlarda yoğun olarak kullanılması ortamı oldukça karartıcı hatta bunaltıcı yapabilir. Fakat aydınlatılması iyi sağlanmış ya da bol miktarda ışıltılı aksesuar, ayna-avize kullanılarak oldukça şık tasarımlar ortaya çıkarılabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu