İç Cephe Renkleri

Jotun Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2023

Jotun Renk Kataloğu İç Cephe Boya Renkleri Ikimiz de Evde Mimar olarak, Jotun’un renklerinden esin almanıza, boyalarla ilgili bilgiler sunarak hayalinizdeki evin renklerini yansıtabilmenize destek olmaya çalışacağız.

Jotun İç Mekan Renk Kartelası

Jotun Renk Kartelası-Kataloğu İç Cephe Boyası

Jotun Renk Kartelası-Kataloğu İç Cephe Boyası

Çağdaş bir iç mekan havası yaratmak için dekorasyona uygun boya rengi seçimi önemlidir. Doğru renk seçimi mobilya trendleri ve tasarımları ile birleştiğinde oluşacak uyum ile hayalinizdeki iç mekana haiz olmuş olacaksınız. Evde Mimar olarak çağdaş, ferah ve organik görünen iç mekanlara ulaşmak için Jotun’un yayınladığı renk kartelası. Hadi hep beraber Jotun’un değişik kontrastları gerçekleştirdiği bu kartelayı inceleyelim!

Jotun Trend Renkler

Jotun Trend Renkler
Jotun Renk Kartelası

Jotun renk boyaları bu yıl trend renkler içinde yerini aldı. Genel olarak bej, kahve, şeftali, gri ve pembe şeklinde renklerin sıcak tonlarının hakim olduğu paletten oluşmaktadır. Duvarlarınızda sıcak, soft renklerle sakin ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Bu paletle yalın ve rahat ortamlar yaratabilir, zihninizi fazlalıklardan arındırabilirsiniz. Bej ve gri tonlarıyla renklerin enerjisini dengeleyebilir, pembe ve şeftali tonlarıyla etkisiz renkler arasındaki uyumu sağlayabilirsiniz.

Boya yorumları

Eviniz için Renk Seçmenin En Kolay Yolu
Eviniz için Renk Seçmenin En Kolay Yolu

Boya hakkında yorumlara bakarsak çoğunluk olarak kullananlar memnun. BoyaRenkleri Ekibi Olarak tavsiye ederiz. İç mekan duvarlarında kullanacağınız bu tür soft renkleri birbiriyle uyumlu renklerle tamamladığınızda, uyumun oluşturduğu sakinliği ve ferahlığı hissedeceksiniz. Duvarınızı güzelleştirecek niş modelleriyle de boyanızın rengini destekleyebilir değişik görüntüler oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Bir boya rengi kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Yeni Jotun En Oldukça Beğenilen Renkler

Bu paletteki renkler değişik isimlerle yer alsa da aslına bakarsak nerede ise her evde karşımıza çıkan renklerden değişik olmadığını görmüş olacaksınız. Hadi hep beraber en beğenilen renklerin evinize katacağı değişik esintilerle tanışalım.

Jotun boya hangi ülkenin

Boya firmaları içinde en büyük Ar-ge yatırım merkezine haiz olan Jotun, başarısını geleceği planlamasına bağlıyor. Jotun, bugün Norveç’teki en büyük AR-GE merkezine haiz şirketlerinden biridir.

Juton boya nedir

Jotun, toplumsal mesuliyet bilincine haiz bir markadır. Global ve mahalli olarak yapmış olduğu faaliyetler ile üstüne düşeni yapmaktadır. Bu faaliyetlere örnek olarak Kızıl Haç, Bm Küresel İlkeler Sözleşmesi ve onlarca toz ve yaş boya organizasyon ve derneklerini gösterebiliriz. Boya badana sektörünün öncü markalarındandır.

Jotun boya sahibi kim

Jotunboya

Kurumsal kültürü olarak “Penguen ruhu” nu benimseyen Jotun, bu kültürü geliştirmek ve üstüne koymak için çaba harcamaktadır. Hedeflerine erişebilmek için insan kaynakları, teknik tecrübe, operasyonel gelişim, kurumsal mesuliyet ve sürdürülebilirlik şeklinde mevzulara büyük ehemmiyet vermektedir. İnsan sağlığı mevzusunda lüzumlu hassasiyete haiz bir kurumdur. Jotun boya tutarlarına güncel olarak bakabilirsiniz.

Boya nerede üretiliyor

Jotun Yeşil Adımlar ile dünyayı daha renkli bir yere haline getirmeyi hedefliyor. Çevreyi korumak ve sürdürülebilirlik mevzularında büyük adımlar atıyorlar. Jotun için sürdürülebilirlik uzun vadeli rekabet pozitif yanları oluşturur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu