Boya Hakkında Herşey

Modern Yeni Ev Duvar Kağıtları 2023

Duvar kağıtları, bir alanı fazla çaba harcamadan dönüştürmek için mükemmel bir çözümdür. Duvar kağıtları, dairenin tarzını bir arada tutan bir temel oluşturur.  Bu duvar kağıtları, ev dekorunuzu yükselteceğinizden ve alanınıza basit ama etkili bir şekilde ihtişam katacağından emin olabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda duvar kağıdı alternatifi ile, mükemmel olanı seçmek zor görünebilir. Ya tutarlı bir tema sürdürün ve buna göre bir ev duvar kağıdı seçin ya da duvar kağıdını odanızın kullanışlılığına ve istediğiniz ambiyansa göre seçerek deneysel olun.

Oturma odası duvar kağıdı, tüm evin tonunu belirler. Nötr metalik tonlarda dokular ve damask desenli duvar kağıtlarının bir karışımını sunarak gösterişli ve lüks iç mekanlar yaratır. Mughal, mekanınızın güzelliğini artırmak için minerallerden ve kristallerden ilham alan renklerde mimari geometrik duvar kaplamaları için kapsamlı bir koleksiyon.

Çiçek baskılı duvarlar ferahlatıcı ve davetkar. Amazon koleksiyonu, ev gibi ve gündelik bir çekiciliğe uygun, keyifli ve renkli bir görsel zemin sunar. Çiçek duvar kağıtları da bohem bir tema için en iyi seçimdir. Yatak odası duvar kağıdı kişiliğinizi yansıtsın.

Ağırlıklı olarak mavi, yeşil ve bej temelli olan çiçek motifleri zarafet ve incelik yayıyor. Impressions koleksiyonumuz, renk ve desen oyunlarıyla içinizdeki sanatçıyı etkileyecek. Heykel koleksiyonu, duvarlarınıza üçüncü bir boyut ve karakter kazandıran daha cesur bir yaklaşım için mükemmeldir. Gizemli bir hava için Fossils koleksiyonu doğru seçimdir. Yeşiller, griler ve kırık beyazlarda doğal odunsu dokuların bir karışımını içerir ve tuhaf bir aura yayar.

iyi dengelenmiş bir dokusal tasarım sunan sofistike bir renk paleti ile küratörlüğünü yapıyor. Bu koleksiyonun öne çıkan özelliği, asla fark edilmeyecek, keskin ve modern, etkileyici bir şehir manzarası tasarımı duvar kağıdıdır.

Parlak renkler ve eğlenceli, ilginç baskılar, Çocuk odası duvar kağıdı için uygundur. çocukların beğenilerini ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak özel olarak tasarlanmış çocuk odası duvar kaplamalarını sunuyor. . Hedef duvar kağıdı fiyatınızı göz önünde bulundurarak, tarzınıza ve bütçenize tam olarak uyan çok çeşitli duvar kağıtlarını keşfedin.

Evleriniz için son moda duvar kağıtları aramaya devam ediyoruz. Üstelik evinizin tüm odaları için çeşitli duvar kağıdı marka ve üreticilerinin en yeni ürünlerine göz atıyoruz. Bu konu da son olarak modern salon duvar kağıtları sayfalarımıza konuk olmuştu. Daha öncesinde ise mutfak duvar kağıdı ve yatak odası duvar kağıdı modellerini fiyatları ile birlikte incelemiştik. Ayrıca son 10 yılın modası olan TV arkası duvar kağıdı arayanlar için çok tutulan yerli ve ithal markaların ürünlerini beğenilerinize sunmuştuk. Bu sayfamızda ise evlerin en çok kullanılan ortak alanlarından biri olan oturma odaları için klasik ve modern tarzda duvar yeni moda duvar kağıtları ve desenlerini masaya yatırıyoruz.

Ev Duvar Kağıtları 2023

Evlerimizin en gözde odası elbette salonlarımızdır. Misafirler burada ağırlandığı için, belki de dış dünyaya açılan bir oda oluşundan kaynaklı aşırı özen gösteririz. Halısından aksesuarına, mobilyasından, duvar kağıdına kadar her şeyin en güzelini alırız.

Dolayısı ile oturma odaları salonların gölgesinde kalır. Ancak son yıllarda özellikle modern dekorasyon anlayışlarının yükselişe geçmesi ile salon olgusu yavaş yavaş hayatımızı terk ederken, hem misafirlerin konuk edildiği, hem de günlük yaşamda kullanılabilen modern oturma odaları ön plana çıkmaya başladı. Bu nedenle de modern dekorasyonların en önemli parçası olan duvar kağıtları aranılan enstrüman haline geldiler.

Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde oturma odanız için şık bir duvar kağıdı arıyorsunuz. Eğer tahminimiz doğru ise sözü daha fazla uzatmayalım ve gelin yepyeni duvar kağıtlarını incelemeye başlayalım…

Modern Oturma Odası Duvar Kağıtları ve Fiyatları

Modern tarzlarda bir oturma odası dekorasyonuna imza atmayı düşünüyorsanız ve fazla iddialı olmayan, gözü yormayan, hafif ilginç bir duvar kağıdı arıyorsanız Resta duvar kağıtlarına mutlaka göz atmanızı öneririz. Bir Wall212 markası olan bu duvar kağıtlarına inanılmaz desenler var. Geçmişle günümüzün desenlerini şahane renklerle bir araya getirildiği bu duvar kağıtlarının en büyük avantajı modasının kolay kolay geçmeyeceği ve fiyatlarını da gayet uygun olması. Mesela üst resimde gördüğünüz Resta duvar kağıdı 53×1000 mm ebatında ki rulo fiyatları 180,00 TL ile 200,00 TL aralığında.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Oturma Odası

Yine farklı ve modern bir oturma odası dekorasyonu hayal ediyor yada TV arkası dekorasyonunda duvar kağıdı kullanmayı düşünüyorsanız 3 boyutlu duvar kağıtları deneyebilirsiniz. Özellikle Gold Çizgi olarak modeller şu sıralar trend halindeler. Sadece oturma odaları değil, lüks tarzlarda dekore edilen salonlar ve hatta ofisler için bile en çok tercih edilen 3D duvar kağıtları arasında yer alıyorlar. Metrekare fiyatları ise 139,00 TL civarında.

Taş Desenli Oturma Odası Duvar Kağıtları

Taş desenleri o kadar çok tutuldu ki tam bıkkınlık vermişken bu defa yeni nesil 3 boyutlu taş desenleri moda oldu. Ancak bu taş desenleri o eski bilindik taş desenleri gibi kayrak yada patlatma taş desenleri değil arkadaşlar. Şimdilerde beton, ham sıva ve mermer desenli modeller var. Mesela endüstriyel tarzlarda dekore edilen oturma odaları için bir zamanlar tuğla desenli duvar kağıtları sıklıkla kullanılıyordu. Şimdilerde ise düz beton yada ham sıva desenlerini görüyoruz. Lüks mekanların vazgeçilmezi ise elbette mermer desenleri oldu. Özen duvar kağıtları arasında yer alan bu duvar kağıtlarının metrekare fiyatları ise 100,00 TL civarında.

Oturma Odası Son Moda Duvar Kağıtları

Oturma odaları için hemen her zevke hitab eden duvar kağıtlarını Ankawall markasında bulabiliyorsunuz arkadaşlar. Çünkü markanın farklı koleksiyonları içerisinde modernden klasiğe çok çeşitli duvar kağıtları mevcut. Mesela son dönemlerin popüler modelleri arasında yer alan eskitme desenler var, bilindik damask desenler var, dokulu ve hatta floral yani çiçekli modeller bile var… Ürünlerin 106 x 1560 cm ebatında ki rulo fiyatları ise 739,00 TL olarak belirlenmiş.

2023 Oturma Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Yukarıda sizler için farklı markaların çeşitli duvar kağıtlarına göz attık. Fakat modern dekorasyon tarzlarının getirdiği yeni desen ve renkler ile özellikle teknolojinin de devreye girmesi sonucu binlerce farklı duvar kağıdı modeli var artık.

Oturma Odası Duvar Kağıdı Fiyatları

Burada verdiğimiz duvar kağıdı fiyatları zaman içerisinde markaların fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bu duvar kağıtlarının güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına bahsi geçen markaların resmi İnternet sayfalarını da ziyaret etmenizi öneririz. 3 Boyutlu duvar kağıtlarına ise BURADAN göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu