Boya Hakkında Herşey

Romantik boya renkleri önerileri

Hayatta başkaları için haiz olduğunuz sevgiden daha mühim bir şey yoktur. O denli kuvvetli bir duygu ki ve o denli oldukca nüansı var ki, evinizi dekore etmek için muhteşem bir tema oluşturuyor.

Peki ev dekorunuz duygularınızı iyi mi ifade edebilir? Sevgiyi evinize getirmek için muhteşem rengi ve gölgeyi seçmek için esin alın. Bu duygusal boya renklerini kullanarak yaşam alanınızı yenileyin.

Romantik boya renkleri

4 duygusal boya rengi

Pembe

Yatak odasında- Yumuşak ve ince bir pembe kullanarak yatak odanızda şefkat ve şefk duygusu yaratın. Daha yumuşak duygusal boya renklerinden önde gelen pembe, bir odaya rahat ve besleyici bir atmosfer verirken, havadar ve aydınlık hissetmenizi sağlar. Pembe, güveninizi artırabilir ve kendinizi güvende ve sevilmiş hissedebileceğiniz samimi bir alan sağlayabilir.

Salonda- Sevdiklerinizi evinize çağrı etmek için salonunuzda pembenin yumuşak bir tonunu kullanın. Bu renk, eve girerken sıcak, şefkatli bir ortam yaratırken bununla beraber uygar ve şık olacaktır.

Kırmızı

Mutfakta- Duygusal boya renklerinin en güçlüsü olan kırmızı, tutkuyu, gücü ve enerjiyi ifade eder. Mutfağınız, ilişkilerin büyümüş olduğu ve tutkuların alevlendiği evinizin kalbidir. Kırmızı, ısı ve pozitiflik yayarken kuvvetli bir izahat yapar. Maksimum tesir için göze çarpan, canlı bir gölge kullanın.

Oturma odasında- Oturma odanızın rahatlayabileceğiniz ve birbirinize eşlik etmenin keyfini çıkarabileceğiniz bir alan olmasını istiyorsunuz. Kırmızı, tutku ve cesareti ifade ederken bununla beraber samimiyetin gelişmesi için muhteşem bir alan yaratarak sıcak ve rahat bir atmosfer yaratabilir. Kadifemsi, daha derin bir kırmızı tonu burada işe yarayacaktır.

Mor

Banyoda- Mor bir banyo ile aşk havasına girin. Mor, banyonuza lüks ve zenginlik havası verecek. Hem de sakin ve rahat hissetmenize destek olacaktır; muhteşem uyum. Çoğu zaman kraliyetle ilişkilendirilen mor, istikrar ve hırstan bahseder ve onu oldukca yönlü duygusal bir boya rengi yapar. Lavanta ve leylakın daha nefes tonları daha dinlendirici olurken, koyu mor yürekli bir ifade yapmış olacaktır.

Çatı Katı’da- Çatı katı alanınıza mor ile özgürlük hissi katın. Mor bir çatı katı, ısı ve konfordan taviz vermeden hafifçe ve havadar hissedecektir. Yaratıcılık ve bilgelikle ilişkilendirilen mor bir çatı katı, ilişkinizin büyüyüp gelişebileceği bir alan elde edecektir.

Şeftali

Dış mekanlarda- Duygusal boya renklerinin en sıcak olanı şeftali, evinizin dış cephesi için muhteşem bir seçim. En kuvvetli birlikteliği ısı ve mutlulukla olması, anında ruh halinizi yükseltir ve sizi mutlu yuvanıza çeker. Bu, dış dünyaya değerlerinizi cesurca ifade eder ve size ve sevdiklerinize sıcak bir karşılama sağlar.

Yaşam alanınızda- Rahat ve neşeli şeftali, yiyecek odası benzer biçimde yaşam alanları için muhteşem bir duygusal boya rengi oluşturur. Resmi olmayan aile yiyecekleri ve samimi duygusal yemekler için eşit derecede uygun olan şeftali, havayı yükseltebilir ve ruhu neşelendirebilir. Bu oldukca yönlü renk, ısı ve içtenlik duygularını beslemek için mükemmeldir. Sıcak ve rahat hissi arttırmak için portakal ve sarılarla eşleştirin.

Bu duygusal boya renklerini evinizde iyi mi kullanabileceğiniz mevzusunda daha esin verici fikirler almak için Hangi yatak odası boya rengi bana uygun?‘ mevzuya gidin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu