Boya Hakkında Herşey

Filli Boya Yeni Renk Tavsiyeleri

Yaşam alanlarınız için yeni sürem hususi Filli Boya renkleri. Yeni Filli boya renk kartelası yeni trend duvar renkleri yeni filli boya renk kataloğu yeni duvar boyası renk tonları yeni duvar renkleri.

Evinize gittiğinizde beğendiğiniz rengi duvarlarınızda kullandınız fakat renk değişik geldi size, bunlar ışık eşya ve göz yanılması ndan meydana gelmektedir.

Hangi duvar boyası kaliteli

Boyanızı makineden yaptırıyorsanız, karteladan beğendiğiniz rengi dostlar yapmış olduğu vakit makineden yapmış olduğu rengi renk paleti üstündeki renge damlatmasını isteyin, renginizin kartela üstündeki renk ile birebir aynı olması içinizi rahatlatacaktır. Renge alışmanız bir kaç gün sürebilir.

Hangi duvar boyası sıhhatli

Boyalı duvar, hangi duvar boyası daha iyi minimalizm şeklinde hem klasik hem de çağdaş iç mekanlara sığacak ve başarıya ulaşmış bir halde uyacaktır. Boyama, benzersiz efektler oluşturmanıza olanak tanıyan kuvvetli bir tasarım aracıdır. İlginç bir yaklaşım, hangi duvar boyası silinebilir dairedeki duvarları iki renge boyamak. Bu tasarımla, pop art’ın kuvvetli enerjisini bir odaya ekleyebilir yada klasik iç mekanlara uyumlu bir fon getirebilirsiniz.

PRİSMATİC

Duvarları boyamanın yararları

Boyalı bir duvarın, hangi duvar boyası moda duvar kağıdıyla kaplı bir duvara kıyasla donuk ve mat göründüğüne inanılıyor – bu büyük bir yanılgıdır. Çağdaş boyaların birçok pozitif yanları vardır. Mesela, boyalar nerede ise her renge kolayca renklendirilebilir. Duvar kağıdı bu şekilde bir özgürlük vermez. Boyalar çeşitli oranlarda bir araya getirilerek garip tonlar ve efektler elde edilir.

FLAFİL

Kaç çeşit duvar boyası vardır

Sadece duvarları iki renge boyamanın kolay bulunduğunu düşünmeyin. Bu tür emek harcamalar hususi bakım gerektirir. Yüksek kaliteli maskeleme bandına ihtiyacınız olacak – duvar boyası kaç kat sürülür boyama gerektirmeyen yüzeyi koruyacak ve aslına bakarsan boyanmış duvarın tabakasına zarar vermeden kolayca çıkarılabilir. Kombine boyama, hesaplamalarda, ölçümlerde ve işaretlemelerde maksimum duyarlılık gerektirecektir. Sabırlı olmak gereksiz olmayacaktır, duvar boyası kaç yıl dayanır bu sebeple değişik boyama şekilleri birazcık vakit alabilir.

AURORA

Kombine boyama: renk eşleştirme

İki rengin uyumlu bir kombinasyonu için gözünüzün önünde bir renk çarkının olması yeterlidir. Bu daireye hayal gücü eklerseniz, muhteşem renk kombinasyonunu ve garip efektleri elde edebilirsiniz. Çağdaş tasarımda üç renk karıştırma yöntemi kullanılır: siyah beyaz, duvar boyası iyi mi yapılır gri ve bej tonları, duvar boyası iyi mi temizlenir iki soğuk pastel renk. Birkaç yakın ton yada ilgili renk kullanıldığında bir yaklaşım oldukca popülerdir.


QATSİ

 

İki renkte boyama için son seçenek seçilirse, doygunluk, renk sıcaklığı ve öteki özelliklerde benzer tonların seçilmesi gerekir. Turuncu değil şeftali rengi kullanılırsa yeşil olmaz, zeytini seçmek en iyisidir.

WABİ

 

Mutfak ve oturma odası için renkler

Mutfaklarda duvar boyama da artık duvar kağıdı yapmaktan oldukca daha ilgili. Boyanabilir duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Tüm aile fertleri bu tür odalarda toplanır, duvar boyası niçin soyulur orada konuk kabul eder, hostesler hayatlarının belli bir bölümünü geçirirler. Buradaki renk şemalarının mümkün olduğunca rahat olması önemlidir. Bilhassa ilgili olan, duvar boyası nerede kullanılır insan bilinçaltında zenginlik ve esenlikle ilişkilendirilen sıcak renklerdir. Bazı gölgeler iştahı bile arttırır.

Kendinden desenli duvar boyası

 

Renk seçimi kataloglardan değil, sezgi ve hayal gücü ile yapıldıysa, mühim bir farkla renklendirme sipariş etmeye kıymet. Bu şekilde benzersiz bir boya ansızın yanlışlıkla biterse ve yeni bir kısım oluşturmanız gerekiyorsa, istenen rengi tam olarak eşleştirmek devamlı mümkün olmayacaktır. Karıştırma işlemi kendi başınıza yapılacaksa bir güvenlik payının olması önemlidir.

En oldukca tutulan iç cephe boya markaları ve renkleri nedir?

Uyku problemi yaşayanlarda yatak odası duvar renklerinde duvar boyası neye bakılırsa seçilir koyu renkler tercih edilebilir. Eviniz giriş katta ise ve ışık almıyor ise açık renkleri tercih etmelisiniz.

Filli boya son zamanlar en oldukca tercih edilen boya markaları içinde ilklerdedir. Bir evin duvarlarını boyamak, desenli duvar boyası iyi mi kapatılır onları dekore etmekle eş anlamlı olmalıdır. Evimizin yenilenmesi icap ettiğini düşündüğümüzde, duvar boyası için lüzumlu malzemeler duvarlarınızı boyamak ortamın görünümünü değiştirdiği ve kişiliğimizi ifade etmemize destek olduğundan devamlı iyi bir seçenek olacaktır. Boyama ile mekanları değişik bir halde algılamak için sonsuz sayıda görsel efekt oluşturulabilir; Tasarıma bağlı olarak, bir ortamın daha büyük yada daha çağdaş görünmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu